Khloe Kardashian znowu o sobie przypomniała. Do sieci wyciekło niepoprawione zdjęcie, na którym wyraźnie widać, że nie ma takiej sylwetki, jaką kreuje w sieci. Gwiazda pozuje w basenie w panterkowym bikini.

Khloe Kardashian poprawia swoje fotografie

Khloe Kardashian wywołała PORUSZENIE nowym zdjęciem paznokci: „Czuje się oślepiona”

Po szybkiej reakcji teamu Khloe fotografia została usunięta. Tracy Romulus, dyrektor ds. marketingu w KKW Brands napisał w oświadczeniu:

Kolorowe zdjęcie zostało zrobione Khloé podczas prywatnego spotkania z rodziną i opublikowane w mediach społecznościowych bez zgody asystenta. Khloé wygląda pięknie, ale właściciel praw autorskich ma prawo usunąć zdjęcia, które nie są przeznaczone do publikacji.

Fotografia nadal krąży nielegalnie po sieci. Wystarczy wejść na Instagram celebrytki i zobaczyć zakładkę „z oznaczeniami”.

OMG! Córka Khloe Kardashian jest już taka duża! Nie poznaliśmy jej na nowych zdjęciach

Internauci śmieją się z zachowania Khloe. Na Twitterze piszą: „Khloe Kardashian Wielkanoc spędza, próbując usunąć niepoprawione zdjęcia siebie z Internetu – jest taka żałosna” oraz „Khloe Kardashian, pamiętaj, że podejmowanie działań prawnych, nękanie kogoś podczas Wielkanocy nie jest w porządku, musisz teraz publicznie przeprosić! Napisz dalej i zacznijmy tworzyć #khloekardashianisoverparty.

Z kolei tydzień temu Khloe została skrytykowana za reklamę z jej 2-letnią córką True. W sieci czytamy: „Kto to do cholery jest !!!”, „Co się stało z jej nosem !!!!”.

Zaborcza Khloe Kardashian chce spędzać więcej czasu z Tristanem