O. J. Simpson zawsze budził ogromne emocje.

Sportowiec, który w 1994 roku został oskarżony o zabicie swej byłej żony, Nicole Brown oraz kelnera Rona Goldmana, był broniony między innymi przez ojca Kim Kardashian, Roberta Kardashiana. Robert wsławił się wielkim zaangażowaniem i między innymi dzięki jego pracy i wstawiennictwu ława przysięgłych uniewinniła Simpsona (choć sąd cywilny skazał go na zapłatę odszkodowanie w wysokości 33,5 miliona dolarów dla rodzin zmarłych przyjmując, że Simpson pozbawił ich życia).

Khloe Kardashian o O.J. Simpsonie: Jestem jego córką

Po tamtej sprawie pozostały nie tylko wspomnienia, ale i mnóstwo plotek. Jedna z nich dotyczyła żony Kardashian, Kris Jenner. Plotkowano, że Kris miała romans z O. J. Simponem i że Khloe Kardashian była owocem tego romansu.

Fakt, że Khloe różni się od reszty sióstr Kardashian – Kim i Kourtney (Khloe jest zdecydowanie wyższa i ma nieco inne rysy twarzy), dodawał tylko pikanterii całej sprawie.

Simpson, który w 2008 roku został skazany za zbrojny napad i porwanie i został skazany na 33 lata więzienia z możliwością warunkowego zwolnienia po odbyciu co najmniej 9 lat orzeczonej kary, w 2017 roku wyszedł z więzienia. Teraz mieszka w Las Vegas, ostatnio dołączył do mediów społecznościowych.

Kris Jenner PANIKUJE – O. J. Simpson wychodzi z więzienia!

Simpson nagrał swój pierwszy film na Twitterze. Film jest bardzo ważny, bo O. J. mówi w nim o plotkach na temat bycia ojcem Khloe.

O. J. Simpson zdementował plotki o tym, że jest ojcem Khloe Kardashian

W nagranym wideo Simpson dementuje plotki o tym, że jest ojcem Khloe Kardashian. Zaprzecza też, jakoby kiedykolwiek łączyły go jakieś relacje z Kris Jenner. O. J. twierdzi, że nie było między nimi żadnego romansu. Nie doszło też nigdy do intymnych relacji – zapewnia O. J.