22-letnia Aleksandra Sadowska rok temu zrobiła sobie tatuaż gałek ocznych. Jak mówi w rozmowie z Super Expressem, zabieg odbył się w jednym z renomowanych warszawskich salonów tatuażu.

Popek w 20 m2 wyliczył, ile ZAPŁACIŁ za POCIĘCIE twarzy

Po co był jej nietypowy tatuaż?

Marzyłam o pracy w show-biznesie, o graniu w teledyskach. Zapewniano mnie, że niczym nie ryzykuję – mówi dziewczyna w rozmowie z tabloidem.

Problemy zaczęły się jeszcze podczas zabiegu. Aleksadra przestała widzieć na jedno oko.

Mówiłam, że dzieje się coś złego. Tatuażysta stwierdził, że to normalne, że zaraz przejdzie – wspomina dziewczyna.

Nie przeszło. W dodatku dziś drugie oko Aleksandry odmawia posłuszeństwa.

Tatuażysta nie chce rozmawiać z mediami. Prawdopodobnie sprawa skończy się w sądzie, bo w prokuraturze złożono już zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Prawnicy zatrudnieni przez tracącą wzrok kobietę twierdzą, że osoba, która wykonała tatuaż gałek ocznych doprowadziła do trwałego uszczerbku na zdrowiu i nie udzieliła pomocy, gdy jego klientka o nią prosiła.

Tak wygląda ręka Dody po usunięciu dużego tatuażu (ZDJĘCIA)

Tymczasem sama poszkodowana broni się na swoim Instagramie przed krytyką ze strony internautów:

1. Nie macie prawa krytykowac mnie za ryzyko i niszczenie zdrowia jesli sami pijecie, palicie (grozi zacma), uprawiacie sport, chodzicie do kosmetyczki, pierciera, tatuazysty gdzie mozecie zarazic sie wzw c lub hivem, przechodzicie na czerwonym swietle, jecie syfiaste jedzenie trujac organizm (chorujecie potem z własnej winy) itp.

2. Nie wzorowalam sie na Popku, on ma zielone bialka jak juz.

3. Nie bede sie zamykac w piwnicy i wpadac w depresje, bo tatuator mi uszkodzil oko i nie widze na jedno. Czasy smutku mam za soba, zyje dalej, lubie swoj kolor bialek, ale zniszczenia wzroku nie odpuszcze.

4. Skad z Was tyle nienawisci? Jadu? Proby dokopania komus i zgnojenia go by…? Dowartosciowac sie? Kto wyzywa ten sam sie tak nazywa.

5. Zmiencie negatywna energie w pozytywny czyn i idzcie komus pomoc lub wesprzec jakas fundacje – pisała Aleksandra jakiś czas temu.

1. Nie macie prawa krytykowac mnie za ryzyko i niszczenie zdrowia jesli sami pijecie, palicie (grozi zacma), uprawiacie sport, chodzicie do kosmetyczki, pierciera, tatuazysty gdzie mozecie zarazic sie wzw c lub hivem, przechodzicie na czerwonym swietle, jecie syfiaste jedzenie trujac organizm (chorujecie potem z własnej winy) itp. 2. Nie wzorowalam sie na Popku, on ma zielone bialka jak juz. 3. Nie bede sie zamykac w piwnicy i wpadac w depresje, bo tatuator mi uszkodzil oko i nie widze na jedno. Czasy smutku mam za soba, zyje dalej, lubie swoj kolor bialek, ale zniszczenia wzroku nie odpuszcze. 4. Skad z Was tyle nienawisci? Jadu? Proby dokopania komus i zgnojenia go by…? Dowartosciowac sie? Kto wyzywa ten sam sie tak nazywa. 5. Zmiencie negatywna energie w pozytywny czyn i idzcie komus pomoc lub wesprzec jakas fundacje. #blind #eyeballtattoo #blackeye #moon #mooneyes #magic #ice #cataracta

Post udostępniony przez @anoxi_cime