Cezary Pazura wydaje się być aktualnie niezwykle szczęśliwy ze swoją trzecią żoną Edytą Pazurą. To jednak okazuje się, że ostatni rozwód pozostawił w nim głęboką ranę. Aktor, który rozwiódł się na skutek zdrady swojej małżonki, postawił jej przy rozwodzie ważny warunek. Zażyczył sobie, by Weronika Marczuk wraz z z orzeczeniem rozwodu nigdy więcej się z nim nie kontaktowała.

Weronika Marczuk pokazała partnera. Wzbudziła konsternację wśród fanow

Weronika Marczuk ma zakaz kontaktu z Cezarym Pazurą

Weronika Marczuk i Cezary Pazura pobrali się w 1995 roku, tworząc jedną z bardziej popularnych par polskiego show-biznesu. Ich małżeństwo trwało 12 lat, para nie miała wspólnych dzieci. Rozwiedli się w 2007 roku na skutek zdrady jakiej miała się dopuścić Weronika, o czym aktor opowiedział dopiero po latach:

Tamten okres chciałbym wymazać z pamięci raz na zawsze. Zostałem zostawiony dla innego mężczyzny – napisał w książce „Byłbym zapomniał”.

Pazura w innych wywiadach wspominał, że rozwód był dla niego bardzo bolesnym doświadczeniem. Okazuje się, że na tyle trudnym, że aktor zażyczył sobie, by po rozwodzie dłużej nie utrzymywali żadnych kontaktów.

Nie mamy relacji. To było życzenie mojego byłego męża, żebyśmy się nie kontaktowali, więc ja spełniam wszystkie życzenia wszystkich swoich przyjaciół byłych, obecnych. Milcząco zostało to zaakceptowane przez lata. Nie wiem, czy to się zmieni – wyznała Marczuk w rozmowie z jastrzabpost.pl

Agent CBA pracował nad Marczuk-Pazurą dwa lata!

Aktualnie Cezary Pazura jest mężem Edyty, którą poślubił w 2009 roku. Para poznała się w pociągu i od tamtej pory pozostają nierozłączni. Doczekali się trojga dzieci – syna Antoniego, i dwóch córek – Amelii i Rity. Pazura ma także dorosłą córkę z pierwszego małżeństwa.

Anastazja Pazura zorganizowała wernisaż w PKiN. Pojawił się tata, wujek, macocha…

Weronika Marczuk zaś jest mamą dwuletniej córeczki. 50 – latka nie jest skora do ujawniania tożsamości swojego nowego partnera. Według niektórych źródeł są ze sobą od 7 lat, a partner jest podobno sporo młodszy od niej.

Weronika Marczuk na imprezie branżowej.

Weronika Marczuk, fot. Podlewski/AKPA.

scena z: Cezary Pazura, SK:, , fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Edyta Pazura, SK:, , fot. Podlewski/AKPA