Piotr Woźniak-Starak jest poszukiwany od niedzielnego poranka. Ok. 1 w nocy wybrał się na rajd motorówką z 27-letnią kobietą po jeziorze Kisajno. Podczas manewru obydwoje wypadli. Kobiecie udało się dopłynąć ok 100 metrów do brzegu.

Poszukiwania Piotra Woźniaka – Staraka

Jak udało się ustalić Onetowi, w poszukiwaniach bierze udział 67 żołnierzy wraz ze sprzętem z Wojska Obrony Terytorialnej.

Będziemy pracować tak długo, jak pozwolą na to warunki pogodowe, czyli do zmroku. Ratownicy przeczesują jezioro sektor po sektorze, metr po metrze. Jeśli zaginionego nie uda się dziś odnaleźć, poszukiwania zostaną wznowione we wtorek o świcie – powiedziała”Dziennikowi Bałtyckiemu” Izabela Niedźwiedzka – Pardela z KWP w Olsztynie.

Agnieszka Woźniak-Starak nadal milczy. Koleżanki z branży: „Agnieszka, trzymaj się jak najsilniej”

Przypominamy, że Piotr Woźniak-Starak zaginął w pobliżu posiadłości ojca, Jerzego Staraka (69 l.). Biznesmen kupił w tych okolicach 200 hektarów ziemi i urządził tam gospodarstwo stylizowane na kozacką osadę.

Piotr Woźniak Starak – kim jest? Kim są jego rodzice? Co robi? Jakie ma konto na Instagramie?

Piotr Woźniak-Starak jest znanym producentem filmowym. Urodził się 10 lipca 1980 roku. Jego ojciec, Jerzy Starak, jest biznesmenem, jednym z najbogatszych ludzi w Polsce. Majątek Staraków w 2012 roku Forbes wycenił na ponad 3 miliardy 250 milionów złotych.

Do majątku rodziny należy  największa polska firma farmaceutyczna – Polpharma. Matka Piotra Woźniaka, Anna Woźniak-Starak jest właścicielką firmy Belvedere Łazienki Królewskie, i ekskluzywnej restauracji Belvedere.

Piotr Woźniak-Starak uczył się w Parsons School of Design w Nowym Jorku i i Emerson College w Bostonie.

Piotr Woźniak-Starak poszedł w stronę kina i został producentem filmowym. Założył firmę – Watchout Studio, która zrealizowała filmu tj. „Big Love”, „Bogowie” i „Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Firma zajmuje się też kampaniami i reklamami m.in. dla stacji paliw Circle K, Biotebal, Red Bull, PKO BP i UPC.

Jak podaje Wprost, spółka Piotra dwa lata temu przyniosła ponad 27 mln zł przychodów.

Piotr Woźniak Starak ożenił się z dziennikarką, Agnieszką Szulim w 2016 roku. Para nie ma dzieci. 

Fuleda (k. Gizycko) Jeziorek Kisajno 19.08.2019 Poszukiwania zaginionego 39- latka, zaginiony na jeziorze Kisajno mezczyzna to producent filmowy Piotr Wozniak-Starak, Credit line: Forum, Forum

Fuleda (k. Gizycko) Jeziorek Kisajno 19.08.2019 Poszukiwania zaginionego 39- latka, zaginiony na jeziorze Kisajno mezczyzna to producent filmowy Piotr Wozniak-Starak, Forum, Forum

Pracownik MOPR o poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka. Mogą być bardzo trudne

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA