Produkty wypuszczane na rynek przez Kylie Jenner (20 l.) nie maja najlepszej opinii. Za każdym razem, gdy celebrytka promuje coś nowego, w internecie znajduje się spora grupa niezadowolonych klientów. Jednym nie odpowiada jakość, innym dostępność, jeszcze ktoś wypomina Kylie, że sprzedaje produkty niskiej jakości za ogromne pieniądze.

Operacja się nie udała? Biust Kylie Jenner na co dzień… (ZDJĘCIA)

Tak właśnie jest tym razem – od kilku dni Kylie reklamuje w sieci pędzle do makijażu. Zestaw takich pędzli kosztuje – bagatela – 360 dolarów. To dużo – nawet jak na amerykańskie warunki.

Na hejt pod adresem celebrytki nie trzeba było długo czekać.

To jest zdzierstwo! 360 dolarów za ten zestaw? One nawet nie wyglądają jak dobre pędzle, Kylie robi z siebie głupka, wolę wesprzeć porządną firmę, która ma dobre produkty, te od Kylie są słabe – pisze oburzona ceną internautka.

Takie zestawy można kupić w sklepach, gdzie sprzedają rzeczy za dolara – śmieje się ktoś. – To wygląda jak pędzle z kompletów do zabawy w makijaż – zauważa.

Kylie Jenner odpowiedziała na hejt:

Zawsze walczę o najniższe ceny wszystkich moich produktów – napisała. – Ale słyszę Was, kocham was i naprawdę chcę jak najlepiej – dodała.

Halo, Kylie, tu ziemia! To było serio?