Wczoraj nad ranem polską sieć obiegły informacje o pożarze w centrum handlowym przy ulicy Marywilskiej 44 w Warszawie. Hala spłonęła całkowicie, a wraz z nią asortyment z około 1400 sklepów. Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną tej tragedii, niemniej lokalne władze nie wykluczają, że znajdą się środki na materialną pomoc dla poszkodowanych. Ludzi, którzy z dnia na dzień stracili nie tylko majątek i pracę, ale i poczucie bezpieczeństwa. Jedną z osób, która również deklaruje wsparcie jest gwiazda disco polo, Zenek Martyniuk.

Sandra Kubicka przeprowadza się do domu. Pokazała POKÓJ KĄPIELOWY wielkości kawalerki! (FOTO)

Pożar na Marywilskiej 44: Zenek Martyniuk deklaruje pomoc poszkodowanym

Centrum Handlowe na Białołęce znane jest głównie jako miejsce, gdzie dostępna była tania odzież i akcesoria. Niemniej na hali organizowano również różne wydarzenia, w tym między innymi wystawy czy nieduże koncerty. Okazuje się, że scenie przy Marywilskiej występował również Zenek Martyniuk.

Steve Buscemi dotkliwie pobity w Nowym Jorku. Sprawca jest poszukiwany

Wokalista muzyki disco polo, w rozmowie z Plejadą, zdradził, że był zaskoczony, gdy dowiedział się o pożarze w tym centrum handlowym. 54-latek przyznał również, że jest gotów nieść pomoc – na przykład angażując się w koncert charytatywny.

Jeżeli coś trzeba będzie pomóc, jeśli trzeba będzie zagrać charytatywny koncert, to ja też na pewno się przyłączę. Z miłą chęcią zagrałbym, jeżeli tylko nie będzie to kolidowało z naszymi już wcześniej ustawionymi koncertami. Jeżeli tylko będzie taka potrzeba, to na pewno chętnie się zmobilizujemy i zagramy – wyznał.

Drew Barrymore była przekonana, że zostanie zamordowana na pierwszej randce: „Bardzo się bałam”

Zenek Martyniuk, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Zenek Martyniuk, SK:, , fot. Podlewski/AKPA