Sandra Kubicka przez długi czas nie miała szczęścia w miłości. Modelka była kilkukrotnie zaręczona, jednak jej związki nie przetrwały próby czasu. W 2019 roku rozstała się z Cedrikiem Gervaisem, z którym planowała ślub, a w 2020 roku rozpadł się jej medialny związek z Kaio Alevesem.

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub!

Obecnie Sandra Kubicka jest szczęśliwa u boku muzyka z „Afromental” Aleksandra Barona i zdaje się, że nareszcie odnalazła miłość i stabilizację. Choć media co rusz doszukiwały się kolejnych kryzysów w ich związku, oni ostatecznie udowodnili, że dobrze im razem i chcą stworzyć wspólnie rodzinę – para się zaręczyła, jakiś czas później poinformowała o ciąży Sandry, a następnie wzięła pokryjomu ślub.

Teraz Sandra i Baron zdecydowali się na zakup domu, by mieć więcej miejsca dla swojej powiększającej się rodziny, w skład której wejdzie nie tylko ich synek, ale również trzy psy, które modelka traktuje jak swoje dzieci.

Sandra Kubicka nawet w zaawansowanej ciąży nie próżnuje. Zorganizowała event z okazji…

Sandra Kubicka pokazała ogromny „pokój kąpielowy” w nowym domu

Kilka dni temu para pochwaliła się na Instagramie, że odebrali już klucze do nowego domu i zamieścili kilka InstaStories, na których mogliśmy ujrzeć przepiękną, zieloną okolicę otaczającą ich nowe gniazdko. Nowe miejsce szybko zostało zaakceptowane przez psiaki Sandry, a ona sama wyznała, że razem z Alkiem „o takim miejscu marzyli”.

Teraz Sandra zdecydowała się pochwalić pierwszymi zdjęciami wnętrza. Na opublikowanych fotkach zaprezentowała liczące 20 metrów kwadratowych pomieszczenie, które docelowo będzie „pokojem kąpielowym”. Jednocześnie celebrytka podkreśliła, że nie zamierzają ścigać się z remontem do porodu i zamiast tego będą urządzać gniazdko na spokojnie, w swoim czasie:

Uznałam, że nie będę się stresować i ciśnieniować, że musimy się wprowadzić do nowego domu od razu po porodzie… Wprowadzimy się jak będzie wszystko skończone. Dziś rusza ekipa budowlana! – pochwaliła się.

Następnie zdradziła, że w ogromnym pomieszczeniu znajdzie się nie tylko prysznic i wanna, ale również sauna, z której Sandra chce korzystać po treningach:

To pomieszczenie to nasz pokój kąpielowy, który ma prawie 20m2, gdzie będzie prysznic, wielka wanna i sauna. (…) Kooooocham saunę, a że mam ambitne plany zrobić formę życia po ciąży i będziemy mieszkać po środku niczego, to treningi będą grane w domu – ujawniła.

Na koniec Kubicka dołączyła kilka wizualizacji, na których mieliśmy okazję zobaczyć jak docelowo będzie wyglądać jej pokój kąpielowy. Robi wrażenie?

Sandra Kubicka i Baron mają już wybrane imię dla dziecka!

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

IG: sandrakubicka

pasekkozak

Sandra Kubicka pokazała przygotowania do ślubu. Zdradziła, ile zapłacili

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka pokazała przygotowania do ślubu. Zdradziła, ile zapłacili

IG: sandrakubicka

Sandra Kubicka pokazała przygotowania do ślubu. Zdradziła, ile zapłacili

IG: sandrakubicka

Na zdj.: Aleksander Milwiw-Baron, Sandra Kubicka, Fot. Niemiec/AKPA

Na zdj.: Sandra Kubicka, Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, Baron, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Sandra Kubicka, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Warszawa, 26.09.23 Nagranie programu Rytmy Dwojki TVP

Warszawa, 26.09.23 Nagranie programu Rytmy Dwojki TVP