Jeden z naszych Czytelników bawił się w sobotę w klubie Foksal 19. Z bliska patrzył, jak bawią się gwiazdy i gwiazdki. Małgorzata Teodorska podjechała złotym mercedesem, na siedzeniu pasażera siedział jej partner.

– Tuż za nimi podążał Piotr Rubik ze swoja narzeczoną – relacjonuje nasz informator. – Pan Piotr bardzo skromniutko, Agata Paskudzka w płaszczu z futrzanym kołnierzem – choć na dworze było ok 10’C. Frytka szalała z kamerą – ale nie wpuścili jej do pokoju vipów, gdzie siedziały same gwiazdy upoważnione do wejścia. Wyróżniał sie nasz hokeista Krzysztof Oliwa z biuściastą kobietą u boku [to Ewa Domżała – red.]. Po jakimś czasie pojawił sie przy barze narzeczony Teodorskiej z bezczelną miną machając ręką na barmana, który oczywiście od razu podbiegł. Zamówił butelkę szampana. Widać w strefie vipów były tylko darmowe drinki Hennessy, które „elicie\” nie smakowały. W jego ślady poszedł Pan Piotr kupując butelkę wina czerwonego. W tłumie laski podrywali Kuba Wesołowski oraz Robert Kochanek. A że dziewczyny same kleiły się, chłopcy mieli udany połów.

Tamtego wieczoru w roli DJ\’a debiutował Olivier Janiak. Kiedy tylko prezenter zaczął grać, obok naszego Czytelnika pojawiła się \”jak zwykle lansująca się Agnieszka Włodarczyk z chłopakiem, Kubą Sićko\”.

– Stali obok mnie, zachowywali się bardzo dziwnie. Agnieszka nerwowo rzucała się w tańcu, a oczy miała takie bez świadomości.

Uspokajamy. Agnieszka Włodarczyk taki ma narwany styl.

Małgorzata Teodorska nie wyglądała lepiej.

– Jakaś wychudzona, przylizane włosy, oczywiście droga torebka w ręku.

Impreza do białego rana? Nie bardzo. Około drugiej wiele osób zaczęło rozchodzić się do domu. Najwyraźniej darmowe drinki Hennessy, muzyka Oliviera i wzajemny lans to za mało, by zatrzymać kogoś aż do białego rana.

A tak przy okazji – Frytka, zmień torebkę. Te wiśnie a la \”Louis Vuitton\” są sprzed kilku sezonów.

\"hennessy

\"hennessy

\"hennessy

\"hennessy

\"hennessy

\"hennessy

\"hennessy