Program „The Voice of Poland” od lat cieszy się ogromną popularnością. Niemniej jednak aktualna edycja, a w szczególności skład jej jury, budzie wiele negatywnych emocji. Najbardziej widzom przeszkadza, że na sędziowskim fotelu zasiada Sylwia Grzeszczak. Dlaczego? Fani show często nie zgadzają się i nie rozumieją jej decyzji. Zresztą jeśli wierzyć plotkom zza kulis, wokalistka nie radzi sobie kompletnie w tej roli, a kwestie muszą być jej wcześniej zapisywane.

Sylwia Grzeszczak pokazała nagranie z śpiewającą córką. Fani grzmią: „Mamie rośnie konkurencja”

„The Voice of Poland” – w kolejnej edycji nastąpi wymiana jury

Do aktualnej edycji „The Voice of Poland” wróciła po 6 sezonach Justyna Steczkowska i dołączyła Sylwia Grzeszczak. W skład sędziowskiego teamu weszli ponownie też Tomson i Baron oraz Marek Piekarczyk. I choć mogłoby się wydawać, że tych pięciu muzyków świetnie się ze sobą dogada, widzowie mogli zauważyć od samego początku, że nie ma między nimi chemii.

Jak donoszą plotkarskie portale, produkcja programu szybko zrozumiała, że w kolejnej edycji muszą zajść zmiany. Podobno Sylwia już wypowiedziała swój kontrakt, a jako powód podała promocje nowej płyty. Jak twierdzi, nie będzie ona w stanie połączyć obu tych zajęć. To jednak nie wszystko. Realizatorzy show zastanawiają się ponoć również nad rezygnacją z duetu Tomson – Baron. Dlaczego? A chociażby dlatego, że są oni związani z formatem już wiele lat i przestali wnosić do niego coś nowego.

Kto miałby zastąpić Sylwię i Tomsona i Barona? Produkcja myśli podobno o Ewie Farnej oraz Ewelinie Lisowskiej. Co o tym sądzicie?

scena z: Sylwia Grzeszczak, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

baron-thompson-1

scena z: Ewa Farna, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ewelina Lisowska na ściance

Ewelina Lisowska/fot. AKPA