Każda młoda mama dobrze wie, że w ciąży lepiej jeść dla dwojga, nie za dwoje. Powrót do figury po ciąży dla jednych bywa pestką, inne panie muszą mocno się namęczyć, by znowu przykuwać męskie spojrzenia. Gwiazdy czują na sobie ogromną presję. Wiele z nich zaraz po połogu chodzi na siłownię. Teraz nad formą postanowiła popracować Zosia Ślotała.

Blogerka pokazała na Instagramie foto brzucha (nie jest tak źle), a na blogu zamieściła długi wpis. Jak sama przyznała, długo nie mogła znaleźć w sobie motywacji do wzmożonego wysiłku fizycznego. Teraz nastąpił dobry moment:

Lekarz powiedział mi, że po 6 tyg mogę wrócić do ćwiczeń, ale moje ciało samo przechodziło pewne zmiany. Zaczął schodzić ze mnie nadmiar wody, brzuch się wchłaniał, a z dnia na dzień miałam coraz więcej energii… Po porodzie, dla wygody i psychicznego komfortu, nadal chodziłam w luźnych ciążowych ubraniach. Po co miałam się katować widokiem okrągłości z którymi i tak na razie nic nie mogę zrobić??? 6 pięknych tygodni, przez które wyjątkowo nie potrzebowałam wymówek.

Zosia otwarcie mówi, że nie jest łatwo:

Podziwami kobiety za ich siłę.. 9 miesięcy ciąży + poród + połóg + 24h dbanie o dzieciaczka + wytrzymanie presji otoczenia, że musimy wyglądać jak super modelki! Jest to cholernie trudne zadanie i każda kobieta, która podejmuje wyzwanie i chęć powrót do swojej sylwetki powinna dostać medal!!! Dla każdej kobiety, nie ważne czy jest osobą publiczną, czy nie, jest to wyzwanie! Wszystkie aktorki, piosenkarki i modelki, podczas swojego pierwszego, oficjalnego wyjścia zachwycają sylwetką, opowiadając, że był to pikuś. W bajki nie wierze … ale podziwiam za ciężką prace, którą włożyły w siebie.

Trzymamy kciuki za metamorfozę.

&nbsp

Workout in style 😎🏆🏁 @alexanderwang x @hm #workout #mum #getfit #wang alexanderwangxhm

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zofia Maria Slotala (@miss_zi)

Zosia Ślotała pokazała brzuch po ciąży (Instagram)