Wszyscy kochamy wielki powrót lat 2000., których jednym z największych symboli był związek (a nawet zaręczyny) Bena Afflecka i Jennifer Lopez. Skrzywdzony Alexander Rodriguez, który nie może poradzić sobie z rozstaniem z boską latynoską, spekulacje i coraz więcej wspólnych zdjęć Bennifer, sprawiają, że to jeden z najgorętszych związków do lat! Ale czy jest on prawdziwy, czy jest on PR’owym tworem stworzonym na potrzeby marketingowe?

Jennifer Lopez i Ben Affleck planują się zejść? Informator zdradza, jak wygląda ich relacja

Związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka jest oszustwem?

W najnowszym odcinku podcastu słynnego blogera – The Perez Hilton Podcast, Chris Booker, który był w związku z siostrą Jennifer Lopez uważa, że nie ma żadnego związku. Podkreśla, że para mieszka na dwóch różnych końcach USA. Ben Affleck jest blisko swoich dzieci i pracy w Los Angeles (Kalifornia), zaś J.Lo od lat mieszka w Miami (Floryda).

Jeśli to jest cokolwiek więcej niż tylko chwilowa akcja, to będzie to dla nich bardzo skomplikowane, by stworzyć prawdziwy związek. Romantyczny weekend w Montanie… wiadomo co tam robili, to nie bycie parą – powiedział Perez Hilton.

Na co Chris Booker odpowiedział, że według niego oni nawet nie są w żadnej relacji. Określił ich, jako sławne „bestwie”, które wiedzą jak rozgrywać medialną grę. Następnie wyznał, że pamięta czasy ich pierwszego związku i rozstania, i zwyczajnie nie wyobraża sobie tego, by mogła do niego wrócić. On mówi jedno, a Ben Affleck właśnie wylądował w Miami w odwiedzinach u J.Lo…

Następnie podcast skupił się na żartowaniu z Bena Afflecka, który dosłownie 5 minut wcześniej był gwiazdą skandalu związanego z aplikacją randkową Raya. Świat obiegł filmik, w którym aktor próbuje przekonać jedną z dziewczyn, że „on to on”.

Wierzę, że utrzymywali ze sobą kontakt na stopie koleżeńskiej, ale byłby w prawdziwym szoku, gdyby rzeczywiście okazało się, że są ze sobą parą – dodał Chris Booker, który był związany z siostrą Jennifer Lopez.

Alex Rodriguez został zapytany o związek Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Takich słów NIKT się nie spodziewał

Lopez i Affleck razem w Miami

Lopez i Affleck razem w Miami fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck w samochodzie

Jennifer Lopez i Ben Affleck w samochodzie fot. Backgrid USA / Forum

Jennifer Lopez i Ben Affleck, gdy byli parą

Jennifer Lopez i Ben Affleck, gdy byli parą fot. Reuters / Forum