Marcin Maciejczak (14 l.) wygrał trzecią edycję „The Voice Kids”. Do tej pory było tak, że finaliści tego programu brali udział w konkursie Eurowizji dla dzieci, jak Roksana Węgiel i Viki Gabr.

Kto będzie nas reprezentował na Eurowizji Junior?

Po raz kolejny Polska wygrała Eurowizję Junior, co oznacza, że będziemy gospodarzami tegorocznej edycji. Już wiemy, że odbędzie się w Tauron Arena Kraków.

Tego 13-latka nazwano objawieniem „The Voice Kids”. Zostanie nową gwiazdą?

Do niedawna było też jasne, że reprezentować nas będzie Maciejczak. Niestety musimy zmartwić! Marcin nie będzie mógł wziąć udziału w konkursie. Jak dowiedziała się Eska.pl, według regulaminu wziąć udział mogą osoby od 9 do 14 roku życia. Potwierdziła to przedstawicielka wytwórni płytowej Universal Music Polska.

Marcin Maciejczak skończył już 14 rok życia.

Uwaga! Bardzo wzruszający film – „Znikające dzieci”. Zagrały w nim: Anna Dereszowska, Roksana Węgiel i Wersow

View this post on Instagram

Emocje już opadają, ale jakoś nadal w to nie wierzę, że to koniec tej wspaniałej przygody z tym cudownym programem, atmosfera która panowała tam była niesamowita i już za nią tęsknię… Chciałbym pogratulować wam @hania_sztachanska i @nataliakawalec_official wasze występy były cudowne nikt nie przegrał, razem tworzymy tę edycję! Kocham was! 🤍 @kwiatkowsky jesteś dla mnie najważniejszy i dziękuję ci za przygotowanie mnie do występów bo bez twoich rad nie poradziłbym sobie tak dobrze z moimi występami w tym programie, kocham cię najmocniej!❤️@adamczaplavc i @olanowak.spiewajzola również dziękuje wam za przygotowania i wasze rady bo wiele mnie nauczyły. @michal_majak_ gdyby nie ty ta edycja nie byłaby tak niesamowita, mam nadzieję że Cię nie zawiodłem. ❤️22.02.2020 ta data już zostanie ze mną do końca życia… dziękuję @minuunim i @patrykkumor za zrozumienie i stworzenie tak wspaniałego numeru! ❤️Teledysk w niespełna dobę jest numer na karcie na czasie! Dziękuję z całego serca za każdy SMS📱i wsparcie w tym ważnym dniu.

A post shared by marcin maciejczak (@marcinmaciejczak) on