Jessica Alves (36 l.), kiedyś Rodrigo Alves popularność zdobyła jako ” Żywy Ken”. Mężczyzna po czasie zrozumiał, że od zawsze czuł się kobietą i zdecydował się na zmianę płci. Celebryta ma za sobą niezliczoną ilość operacji i nie przestaje „chodzić pod nóż”. Fotoreporterzy przyłapali Alves świeżo po poprawkach nosa, który był zmieniany 12 razy.

Rodrigo Alves w małej czarnej z wielkim dekoltem – w końcu jest szczęśliwy jako kobieta (ZDJĘCIA)

Jessica Alves po kolejnej operacji nosa

Jessica Alves cały czas dąży do ideału i nic nie powstrzyma jej przed realizacją swoich celów. Jako Rodriguez otarł się o śmierć, z powodu powikłań po jednym z zabiegów. Jessica od kiedy zmieniła płeć chętnie pokazuje swoje wdzięki w obcisłych i podkreślających nowe walory ubraniach.

Rodrigo Alves zamienił się w żywą Barbie z wielką pupą i obfitym biustem (ZDJĘCIA)

Celebrytka dała się przyłapać pod jednym z hoteli w Istambule, gdzie poddała się kolejnej operacji. Jessica już 12 raz poprawiała nos, który w dalszym ciągu wygląda nienaturalnie.

Jessica Alves ponownie zoperowała nos.

Jessica Alves, fot.Forum/Backgrid UK.

Jessica operację nosa zrobiła pobierając chrząstkę z ucha. Alves poddawała się operacjom w różnych miejscach, jednak to w Istambule zrobiono nos dokładnie tak, jak oczekiwała. Wiele razy odmówiono jej zabiegu, z uwagi na zbyt duże prawdopodobieństwo komplikacji, to i tak nie odstrasza celebrytki.

Przez lata miałam wiele problemów z nosem, wykonałam sporo poprawek z nim związanych – w Brazylii , Kolumbii, Iranie , Ameryce i tutaj, w Stambule. Teraz operacja przebiegła pomyślnie – powiedziała Jessica. 

W ciągu tych lat, gdy Alves zmieniała swoje ciało pod okiem chirurgów – nabawiła się infekcji a nawet otarła się o śmierć.

Celebrytka pokazała efekty pracy specjalistów dzień po zabiegu i chętnie pozowała fotoreporterom z plastrem na twarzy i w zwiewnej sukience do ziemi.

Myślicie, że Jessica zdaje sobie sprawę z uzależnienia od operacji i kiedyś się opamięta?

Żywy Ken zamienił się w Barbie – mamy najnowsze ZDJĘCIA

Polska żywa Barbie: Nie przegięłam jeszcze z poprawkami

Żywy Ken pokazał nagie, PRZEROBIONE pośladki!

Twarz Jessici Alves z bliska.

Jessica Alves, fot.Forum/Backgrid UK.

Jessica Alves przed hotelem w Istambule.

Jessica Alves, fot.Forum/Backgrid UK.

Jessica Alves po operacji plastycznej.

Jessica Alves, fot.Forum/Backgrid UK.