Rodrigo Alves (36 l.) a właściwie Roddy Alves robi wszystko, by jak najbardziej zbliżyć się do ideału. Najnowsze zdjęcia pokazują, że celebrytka przekroczyła granicę piękna, a zbliża się do karykatury.

Żywemu Kenowi ODPADA NOS! Rodrigo Alves przesadził z operacjami

Roddy Alevs straszy na ulicach Mediolanu

Alves cały czas dąży do ideału. Zasłynął jako Ken, który przeszedł szereg operacji plastycznych. Po czasie wyszło, że czuje się kobietą. Za sprawą przyjmowanych hormonów i kolejnych operacji udało się osiągnąć wymarzony efekt – „blond piękność” dumnie prezentuje swoje najnowsze walony, prosto spod ręki chirurga.

Żywy Ken miał skończyć z operacjami, a znów się OSTRZYKUJE!

Roddy jest świeżo po operacji plastycznej biustu. Gwiazda ma wprawę w dochodzeniu do siebie po rekonwalescencji. Gdy tylko opuchlina i siniaki zeszły Rody wskoczyła w kusą i błyszczącą sukienkę, która opinała sylwetkę i podkreślała ogromne i nienaturalni wyglądające piersi.

Roddy Alves

Fot.Forum/Backgrid USA

Roddy musiała zmienić całą garderobę. Wysmuklić twarz i uzyskać bardziej subtelne rysy. Efekt wyszedł przeciwny od zamierzonego, bo nos celebrytki wygląda koszmarnie, jest bardzo wąski i przypomina guza. Usta są stale powiększane kwasem i wyglądają na maksymalnie opuchnięte, a twarz ulega coraz poważniejszej deformacji.

Roddy Alves

Fot.Forum/Backgrid USA

Mimo wszystko Rody dba o siebie. Ma precyzyjnie wykonany makijaż, zrobione paznokcie i dobrane dodatki do stylizacji. Gwiazda TV kocha się wyróżniać i upatruje sukces w operacjach plastycznych. Mimo wcześniejszych komplikacji zdrowotnych Roddy przyznała, że w życiu nie zrezygnuje z poprawek urody.

Alves wyznała, że „bała się o własne życie” po doniesieniach o epidemii koronawirusa, po przylocie do Mediolanu. Celebrytka chroniła się maską na twarz, ale odłożyła zmartwienia na bok gdy wyszła wieczorem na miasto.

Armani odwołał pokaz, w Mediolanie ludzie wykupują jedzenie; koronawirus jest we Włoszech

Roddy Alves

Fot.Forum/Backgrid USA

Roddy Alves

Fot.Forum/Backgrid USA

Od ideału do karykatury?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Żywy Ken zamienił się w Barbie; mamy najnowsze ZDJĘCIA

Żywy Ken zdradził, której operacji żałuje najbardziej. Nie uwierzysz!

Żywy Ken pokazał nagie, PRZEROBIONE pośladki!

Roddy Alves

Fot.Forum/Backgrid UK

Rodrigo Alves

Fot.Forum/Backgrid UK

Roddy Alves