Siostry Szczepańskie zasłynęły dzięki serialowi „Miłość na zakręcie”, gdzie zagrały córki Katarzyny Skrzyneckiej. Uzdolnione muzycznie studentki szkoły filmowej postanowiły wydać swój pierwszy singiel. Zrobiły to w klimacie latino, który uwielbiają. Piosenka jest po hiszpańsku i dziewczyny od kilku miesięcy uczyły się tego języka. Chciały w profesjonalny sposób podejść do swojej nowej piosenki. Produkcją zajął się 13-letni Christopher Hand, przyjaciel sióstr. 

Nowe gwiazdki w polskim show-biznesie – Dorota i Monika Szczepańskie mają apetyt na sukces

Siostry Szczepańskie na Eurowizji?

W sobotni wieczór zaprosiły swoich gości do klubu Level 27, aby zaprezentować singiel i zaprosić  do zabawy. Wystąpiły na scenie ze swoimi muzykami,  zaśpiewały we dwie: Monika i Dorota, a Agnieszka zasiadła do perkusji. Do tego świetnie zatańczyły i przyznały, że uczyły się układu pod okiem znakomitego tancerza z Tańca z gwiazdami. Prowadzeniem zajął się debiutujący w tej roli Sylwester Wilk.

Wśród gości, którzy pojawili się na imprezie byli : Rafał Grabias, Sylwia Nowak, Magda Tul, Angela Głaczkowska, Paweł Tur, Kuba Kowalewski, Mister Polski, Anna Auksel, Maciej Zakliczyński.

Siostry przyznały, że piosenka „El Complemento”   została stworzona z myślą o Eurowizji 2022, na którą chcą się zgłosić. Czy klimaty latino będą przepustką do wygrania eliminacji? 

Siostry Szczepańskie fot. Piotr Fotek

Siostry Szczepańskie, Paweł Tur fot. Piotr Fotek

Siostry Szczepańskie, Sylwester Wilk fot. Piotr Fotek

Siostry Szczepańskie, Rafał Grabias fot. Piotr Fotek

Siostry Szczepańskie, Sylwester Wilk fot. Piotr Fotek

Sylwia Nowak fot. Piotr Fotek

Magda Tul fot. Piotr Fotek

Jakub Kowalewski fot. Piotr Fotek

Anna Auksel fot. Piotr Fotek