Blue Ivy Carter (11 l.), najstarsza córka Beyonce i Jaya-Z, włożyła obcasy i wystąpiła na scenie obok swojej słynnej mamy, podczas kawałka „My Power”. Mała Blue Ivy tańczyła w pierwszym rzędzie z ekipą Beyonce i radziła sobie świetnie. Nawet na obcasach!

Blue Ivy na pierwszym od 5 lat koncercie mamy

Klipy z Blue Ivy zaczęły pojawiać się w mediach społecznościowych, a fani od razu zaczęli wychwalać umiejętności 11-latki, „Występy ma we krwi i wspaniale jest widzieć, jak bardzo Jay i Bey wspierają swoje dzieci. Za wszystkie pieniądze świata nie można kupić miłości”, napisał jeden z nich.

Beyonce i Blue Ivy znów na scenie

To nie pierwszy raz, kiedy Beyonce towarzyszy jej córka podczas jej wielkiej trasy koncertowej „Renaissance”. W czerwcu tego roku dołączyła do niej podczas jej występu na londyńskim stadionie Tottenham Hotspur. Blue Ivy dołączyła do innych tancerzy, aby wykonać choreografię podczas koncertu.

Blue Ivy wygląda bardzo dojrzale, jak na swój wiek!

Beyonce dzieli swoje najstarsze dziecko, a także bliźnięta Rumi i Sir (5 l.) z mężem Jayem-Z, za którego wyszła za mąż w 2008 roku.

Moja piękna pierworodna. Jestem taka dumna i wdzięczna, że jestem twoją mamą. Dajesz nam tyle radości, mój słodki aniele, Beyonce napisała na Instagramie o Blue Ivy.

Mar 8, 2020; Los Angeles, California, USA; Recording artists 2 Chainz (left) and Jay Z with daughter Blue Ivy Carter attend the NBA game between the LA Clippers and the Los Angeles Lakers at the Staples Center. -, Image: 504731268, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Kirby Lee / Reuters / Forum

Blue Ivy

Fot.Forum/BACKGRID USA

Blue Ivy

Fot.Scena z teledysku Beyonce do piosenki