Rumi Carter (6 l.) wygląda niemal identycznie, jak Blue Ivy Carter (11 l.) – jej starsza siostra. Dziewczynki są niezwykle podobne do taty – Jaya-Z. Rumi i jej brat bliźniak Sir rzadko są widywani publicznie, ale okazuje się, że Madonna jest doskonałym powodem, by pochwalić się dzieckiem w social mediach.

Przyrodni brat Beyonce mieszka w przyczepie, a ta kupiła TAKI dom

Madonna opublikowała zdjęcie, na którym widnieje ona z trzema córkami i Beyoncé z młodszą córką Rumi Carter. Madonna zabrała swoje 10-letnie córki bliźniaczki Stellę i Estere, oraz 17-letnią córkę Mercy na koncert Queen Bey w New Jersey. Jak widać królowa popu czuje się już dużo lepiej – po niedawnej hospitalizacji.

Internauci od razu zwrócili uwagę na to, że mała Rumi ma na nogach kultowe już trampki Converse z kolaboracji z Diorem, które kosztują ok. 5,000 złotych. W końcu ma bogatych rodziców i nikt nie powinien się dziwić?

Rumi Carter z mamą i… Madonną

Blue Ivy częściej pojawia się ze swoimi słynnymi rodzicami Beyoncé i Jayem-Z, zaś bliźniacy Rumi i brat Sir są w dużej mierze trzymani z dala od świateł reflektorów.

Erykah Badu atakuje Beyonce. Kradnie jej styl?

Jednak mała Rumi okazała pewne wsparcie dla występu swojej siostry podczas trasy koncertowej ich mamy „Renaissance”, trzymając tabliczkę z napisem „We Love You Blue!” (pol. „kochamy cię Blue”), gdy Blue Ivy tańczyła razem z mamą na scenie.