Blue Ivy (11 l.) dołączyła do swojej mamy na scenie podczas jej występu podczas otwarcia hotelu Atlantis The Royal w Dubaju. Sobotni koncert był pierwszym występem jej słynnej mamy od 5 lat.

Blue Ivy pojawiła się podczas, „Brown Skin Girl”. Wyglądała na bardzo dorosłą w czerwieni, tańczyła i miała mikrofon, ale nie śpiewała, podało źródło.

Beyonce i Jay-Z pokazali rzadkie zdjęcie z trójką dzieci

Beyoncé powiedziała również tłumowi, że jej mąż, Jay-Z, towarzyszył jej z widowni. Był tam z jej rodzicami Tiną i Mathew Knowlesem, a także jej 5-letnimi bliźniakami Rumi i Sir.

Blue Ivy ponownie na scenie z Beyonce

Podczas krótkiego koncertu widownię spotkało wiele przyjemności. Uczestnicy koncertu byli zmuszani do chowania telefonów, a na samą Beyonce musieli czekać z ponad godzinnym opóźnieniem.

To pierwszy raz, kiedy Beyoncé wystąpiła jako główna gwiazda programu na żywo od prawie 5 lat. Ostatnim wydarzeniem był Global Citizen Festival w Johannesburgu w RPA w grudniu 2018 roku.

68-letnia mama Beyonce pozuje w odważnych ubraniach córki

Występ w Dubaju ma miejsce po wydaniu jej długo oczekiwanego 7. albumu „Renaissance”, na którym znajdują się utwory takie jak „Cuff It” i „Break My Soul”.