W Lipnicy Dolnej na Podkarpaciu doszło do tragedii: 13-letnia Emilka powiesiła się na skakance. „Fakt” dotarł do szokujących szczegółów sprawy. Dziewczynka zaplanowała swoją śmierć w grze komputerowej.

To był powód samobójstwa Leszka Millera? Monika zdradza mroczne sekrety!

13-letnia Emilka popełniła samobójstwo. Wcześniej zaplanowała swoją śmierć w grze komputerowej

Rodzice Emilki twierdzą, że nic nie zapowiadało tragedii.

Córka nie miała żadnego powodu, aby to zrobić. Jeszcze wieczorem rozmawiałyśmy i zachowywała się jak zawsze. Powiedziała „dobranoc, mamuś” i poprosiła, aby następnego dnia upiec jej ulubione ciasto malinowe  – powiedziała mama dziewczynki w rozmowie z „Faktem”.

Emilka spędzała dużo czasu grając w popularnego „Minecrafta”. Już po tym, jak dziewczynka popełniła samobójstwo zgłosili się ej internetowi znajomi, którzy odkryli wykonany przez nią w grze grób z datą narodzin i zgonu. Rodzice twierdzą, że ktoś mógł nią manipulować.

Emi pisała, że czuła się samotna, nie miała przyjaciół, że nie widzi sensu życia. Wcześniej w naszych rozmowach czasami tylko wspominała, że nie ma wspólnego języka z rówieśnikami ze szkoły, ale zawsze po chwili, rzucała coś zabawnego. Z nami bardzo dobrze się rozumiała – opowiadają Michał i Maja.

Początkowo myśleli, że to tylko gra.

Nawet w listach napisała nam jakie maskotki mamy przynieść na jej prawdziwy grób. A mieliśmy się pierwszy raz na żywo zobaczyć w te wakacje…

ZOBACZ TAKŻE:

Oto ostatnie słowa Piotra Woźniaka-Staraka, które wypowiedział przed śmiercią

Zombie Boy, model znany z teledysku Lady Gagi, popełnił SAMOBÓJSTWO

Paris Jackson ze łzami w oczach wspomina próby SAMOBÓJCZE: nienawidziłam siebie!