Piotr Woźniak-Starak (39 l.) zginął 18. sierpnia w wypadku łodzi motorowej na jeziorze Kisajno. Towarzyszyła mu 27-letnia kobieta, której udało się dopłynąć do brzegu. „Super Express” dotarł do informacji, jak wyglądały ostatnie chwile producenta i jakie słowa wtedy wypowiedział.

Piotr Woźniak Starak był barwną postacią. Żył szybko i mocno (ZDJĘCIA)

Ostatnie słowa Piotra Woźniaka-Staraka

27-latka, z którą płynął Piotr była kelnerką w restauracji, w której milioner spędzał czas w sobotni wieczór. Kiedy chciała zamówić taksówkę do domu zaproponował, że odwiezie ją motorówką. Zabrał także swojego przyjaciela, który z nimi był. Za motorówką płynęła ochrona, którą producent odprawił. Wysadził przyjaciela i miał odwieźć kobietę. Był za sterem, ona siedziała z tyłu. Kiedy miał robić manewr, krzyknął do niej „Trzymaj się!” Wtedy doszło do wypadku. Motorówka przechyliła się. Kobieta wypadła za burtę i popłynęła do brzegu. Nie wiedziała, gdzie znajduje się Piotr.

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się 29. sierpnia. Msza żałobna będzie miała miejsce o godzinie 19:00 w Parafii św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Konstancinie-Jeziornej. Dzień później urna z jego prochami zostanie złożona w Fuledzie na Mazurach.

ZOBACZ TAKŻE:

Agnieszka Woźniak Starak straciła męża – Piotr Woźniak Starak NIE ŻYJE. Małżonkowie za kilka dni świętowaliby rocznicę ślubu

Co było bezpośrednią przyczyną śmierci Piotra Woźniaka-Staraka? Mamy pierwsze informacje

Marcin Prokop podczas konferencji TVN skierował do Agnieszki Woźniak-Starak te słowa

Piotr Woźniak Starak

scena z: Piotr Woźniak-Starak, SK:, fot. AKPA/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Woźniak-Starak, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA