Hazel, 16-letnia córka Julii Roberts pojawiła się właśnie pierwszy raz na czerwonym dywanie, podczas festiwalu filmowego w Cannes. Nastolatka zadebiutowała na czerwonym dywanie w luźnej sukience w jasnym kolorze i butach na tzw. słonince. Hazel towarzyszyła swojemu ojcu, operatorowi filmowemu Danielowi Moderowi. Ten promuje aktualnie film „Dzień Flagi”, przy którym pracował z Seanem Pennem.

Julia Roberts spotkała się z prostytutkami, żeby przygotować się do roli w Pretty Woman!

Hazel Moder jest bardzo podobna do swojego ojca i jest przepiękną dziewczyną. Ma też pewne cechy mamy. Julia nie jest klasyczną pięknością, ale ma w sobie coś, co wciąż urzeka ludzi na całym świecie.

53-letnia Julia Roberts dzieli z mężem 52-letnim Danielem Moderem 3-jkę dzieci. 16-letnie bliźnięta Hazel i syna Phinnaeusa, a także 14-letniego syna Henry’ego. Para bardzo dba o swoją prywatność, a przede wszystkim prywatność swoich dzieci.

Anna Lewandowska z mężem na pokazie Calzedonii. Pozuje z samą Julią Roberts!

Para poznała się na planie filmu „The Mexican” Gore’a Verbinskiego w 2000 roku. Wzięli ślub 2 lata później. Julia i jej drugi mąż Daniel Moder świętowali ostatnio 19. rocznicę ślubu.

Córka Julii Roberts, Hazel Moder fot. ddp images / Forum

Córka Julii Roberts, Hazel Moder fot. ddp images / Forum