Julia Roberts podczas przygotowań do roli Vivian Ward musiała czas z prostytutkami. Szczegóły wyszły po latach.

Julia Roberts z mężem na romantycznym spacerze w Rzymie

Julia Roberts i spotkanie z prostytutkami do filmu Pretty Woman

Barbara Marshall, była pielęgniarka i wdowa po reżyserze filmu Pretty Woman Garry Marshall, opowiedziała anegdotę związaną z Julią Roberts. Wyszło na jaw, że aktorka podczas kręcenia filmu odwiedziła Hollywood Boulevard i spotkała się z prostytutkami, aby przygotować się do roli.

Garry nigdy mnie nie odwiedzał w klinice, ponieważ był hipochondrykiem i obawiał się choroby, ale zapytał, czy Julia może przyjść i porozmawiać z niektórymi pacjentkami – opowiada wdowa.

Barbara zapoznała Julię Roberts z dwiema kobietami:

Wróciłam do pracy i około 20 minut później Julia krzyknęła z końca sali „Cześć Barbara. Pojedziemy na przejażdżkę. Wrócimy później” – opowiada.

Barbara zadzwoniła do męża i powiedziała „Twoja gwiazda właśnie wyszła z grupą dziewcząt i myślę, że zmierzają do Hollywood Boulevard. Martwię się, co jeśli ona nie wróci?”

Julia Roberts – wieczna Pretty Woman?

Aktorka wróciła cała i zdrowa, a spotkanie było inspiracją do nakręcenia sceny, w której Vivian pokazuję prezerwatywę Edwardowi i opowiada o bezpieczeństwie podczas seksu.

PREMIUM EXCLUSIVE Julia Roberts And Growing Son Phinneaus In Malibu *EXCLUSIVE* Guests arrive for Chris Martin's 42nd birthday party **WEB MUST CALL FOR PRICING** Julia Roberts