Millie Bobby Brown zyskała ogromną popularność za sprawą serialu „Stranger Things”, po którym jej kariera nabrała tempa. Od tego momentu nastolatka zdążyła wystąpić na dużym ekranie w filmach „Godzilla II: Król potworów” i „Enola Holmes” oraz próbować swoich sił jako fotomodelka.

W 2021 roku młoda aktorka została przyłapana przez paparazzi z Jakem Bongiovi, synem 61-letniego Jona Bon Joviego, gwiazdora rockowego i założyciela zespołu „Bon Jovi”. Choć początkowo wydawało się, że Millie i Jake’a łączy tylko przyjaźń, jakiś czas później na jaw wyszło, że są w związku. Dwa lata później 19-letnia wówczas aktorka ogłosiła swoje zaręczyny z 20-letnim Jakem, z którym od trzech lat jest w szczęśliwym związku. W zaręczynowym wpisie wyznała swojemu partnerowi miłość cytując fragment piosenki Taylor Swift „Lover” i pochwaliła się pierścionkiem:

Kocham Cię już trzy lata i chcę więcej.

19-letnia Millie Bobby Brown ZARĘCZYŁA SIĘ! Jej przyszły teść jest znany na całym świecie

Millie Bobby Brown wzięła sekretny ślub z Jakem Bongiovi

Teraz gwiazda „Stranger Things” ponownie zaskoczyła! Jak donosi magazyn „People” 20-letnia Millie i 22-letni Jake wzięli potajemnie ślub podczas sekretnej, kameralnej ceremonii w zeszły weekend. W uroczystości wzięli udział rodzice pary, w tym legendarny muzyk Jon Bon Jovi i jego żona Dorothea Bongiovi. Według „The Sun” ślub Millie i Jake’a „był bardzo skromny, romantyczny, z najbliższymi członkami rodziny, którzy byli świadkami, jak składali przysięgę”.

Serwis poinformował również, że para jeszcze w tym roku planuje większą ceremonię weselną. Z kolei „E! News” miał przyłapać nowożeńców na ulicach Hamptons. Para cała w uśmiechach miała na palcach platynowe obrączki ślubne.

Millie Bobby Brown MA DOŚĆ serialu Stranger Things! „Nazywano mnie IDIOTKĄ”