Ciężarna Rihanna (35 l.) dokonała odważnego wyboru modowego, gdy w sobotni wieczór wybrała się na luksusową kolację do restauracji Caviar Russe w Nowym Jorku, która ma na koncie 7 gwiazdek Michellin.

Rihanna i A$AP Rocky na rodzinnej kolacji. Ich synek skradł show

Gwiazda, która spodziewa się drugiego dziecka ze swoim partnerem A$AP Rockym, była ubrana od stóp do głów Chanel w ukłon w stronę tematu przewodniego poniedziałkowej Met Gala.

Motywem przewodnim Met Gala 2023 jest Karl Lagerfeld: A Thing of Beauty, oddający hołd legendarnemu niemieckiemu projektantowi, który zmarł w 2019 roku. Karl Lagerfeld od 1983 roku przewodził kreatywnie domowi mody Chanel.

Rihanna w Chanel z 1994 roku

Rihanna została sfotografowana w mini sukience z kolekcji jesień/zima 2023/4 od Coperni. Rihanna zestawiła sukienkę z futrem i białymi okularami z kolekcji Chanel jesień/zima 1994, prawdopodobnie w ten sposób chciała pokazać, że szykuje się na tegoroczną galę MET.

Rihanna znów chwali się swoich uroczym synkiem

Nie wiadomo jeszcze w czym Rihanna pojawi się na wielkiej gali, wiadomo jednak, że będzie miała na sobie coś zaprojektowanego przez Karla Lagerfelda. Nie możemy się doczekać tej modowe uczty!