Internet oszalał po jak Naomi Campbell (53 l.) pojawiła się na premierze filmu „Furiosa: A Mad Max Saga” na Festiwalu Filmowym w Cannes 2024, w kreacji Chanel, którą pierwszy raz miała na sobie w 1996 roku, „Wygląda jeszcze lepiej, niż w 1996 roku”.

53-letnia Naomi Campbell ponownie została mamą!

Naomi Campbell wybrała czarną suknię vintge Chanel Couture z perłowymi detalami na ramionach i przezroczystymi panelami, które eksponowały jej nogi i czarną bieliznę. Projekt pochodzi z kolekcji stworzonej przez Karla Lagerfelda, a Campbell był modelką, która pierwotnie miała ją na wybiegu 28 lat temu.

Za stylizację modelki odpowiada Law Roach, stylista którego sławną klinetką jest m.in. Zendaya. Roch często sięga po niemal niemożliwe do zdobycia archiwalne kreacje.

Naomi Campbell wciąż wspaniała

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy komplementujących niezmiennie piękną Naomi Campbell, „Czy ona podpisała pakt z diabłem? Rozumiem operacje plastyczne, ale ona wygląda TAK samo, a nawet lepiej, niż na początku kariery”, napisał na platformie X jeden z komentujących.

Inny dodał, „To niesamowite jak ta kobieta wygląda. Lata uzależnienia, alkoholu i imprez, 53 lata na karku, a ona wciąż jest boska”.

A wy co sądzicie o 53-letniej Naomi Campbell?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej:

Cannes 2024: Naomi Campbell