Rihanna (36 l.) od lat zaciera granice tego, co jest modne, a co nie. Gwiazda nosi często bardzo odważne stylizacje i łączy style, które zazwczaj nie idą w parze. Tym razem stało się tak samo. Rihanna została sfotografowana w Los Angeles w looku, który łączy największy klasyki mody lat 90. i 50.

Rihanna wyglądała niecodziennie na pokazie Diora

Piosenkarka przybyła na kolację do Giorgio Baldi w looku, który na pewno rzuca się w oczy. Rihanna miała na sobie jeansowe spodnie, które połączyła z białym T-shirtem z nadrukiem. Do tego dorzuciła kilka sznurow pereł, okulary Gucci i torebkę Diora. Jednak najważniejszym elementem całości był piękny, satynowy płaszcz w stylu lat 50., który mocno kontrastował ze swobodną bazą. Wieczorowa elegancja mieszka z codziennym zestawem.

Mimo, że te style przeplatały się już wielokrotnie, ona jako pierwsza lansuje wyrafinowaną satynę z prostym jeansem. Jak wam się podoba?

Rihanna

Rihanna łączy 2 różne style

Rihanna i jej chłopak A$AP Rocky mają 2 synów – RZA (czyt. Riza), który w maju skończy 2 lata, i Riota Rose’a, który w sierpniu skończy rok. W styczniu A$AP Rocky rozpoczął proces w związku z zarzutami, że wielokrotnie strzelał z broni półautomatycznej do swojego nastoletniego przyjaciela i byłego kolegi z zespołu, A$AP Rellego. Jednak te mocne zarzuty nie przeszkadzają parze w prowadzeniu „normalnego” życia.

Rihanna wywołała wielkie poruszenie na lotnisku w Bombaju

Para po praz pierwszy jako para pokazała się pod koniec 2020 roku. Jednak muzycy znają się od lat i od lat byli przyjaciółmi. Czyżby to była tajemnica udanego związku?

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: