Ewa Chodakowska wrzuciła na swój profil dwa zdjęcia – Instagram kontra rzeczywistość. Przy okazji 37-letnia gwiazda fitness pokazała zmarszczki i zapewniła, że nie używa botoksu.

Instagram vs Rzeczywistość 🤷🏼‍♀️ Wyzwanie na dziś LUZUJEMY GACIE! To co widzisz na obrazkach, to najczęściej ładnie dopieszczony moment.. i nie ma nic w tym złego, dopóki sama Ty pamiętasz, ze tutaj poza, mina, światło, ciuch, mejkap, fryz robią swoje .. Wszystkie jesteśmy piękne ❣️❣️❣️ Nie zapominaj o tym 😘😘😘 Twoja Choda 😘 #misjachoda – napisała trenerka.

Co księżna Kate stosuje na zmarszczki? Używa tego ZAMIAST botoksu

Zestawione zdjęcia faktycznie dzieli przepaść – pierwsze zostało starannie zaplanowane. Ewa ma na nim ładną fryzurę, okulary przeciwsłoneczne, kolorową sukienkę i ładną biżuterię. W tle błękit nieba, woda i plaża.

Druga fotka została zrobiona „na żywca” – Chodakowska bez makijażu, okularów, z włosami zmoczonymi po kąpieli. Pod nosem Ewa ma coś białego, marszczy czoło i twarz. Widać siateczkę zmarszczek wokół oczu i na czole.

Tak wygląda dziś Brooke z Mody na sukces.  Gwiazda przesadza z botoksem!

Fanki są zachwycone tym gestem Ewy:

Podoba mi się w Tobie naturalność Twojego wyglądu, bez krępacji pokazujesz ze w tym wieku można mieć zmarszczki i być z nich dumnym! Zero botoksu i to się ceni 💪 – pisze jedna z nich.

W komentarzu Chodakowska pisze o botoksie:

ZERO.

Krzysztof Gojdź pokazał zdjęcie z młodości: Nie wiedziałem co to botoks, kwas

W kolejnym komentarzu Ewa pisze o swoich zmarszczkach mimicznych:

mam w cholerę 🙂 nie stosuje botoksów ani żadnych FUJ wypełniaczy .. robię regularnie mezoterapie witaminami 🙂 Chce być naturalna NA ZAWSZE, ani zamrożona, sparaliżowana ani wypełniona… przerażają mnie takie rozwiązania .. wole się marszczyć 🙂

Brawo!!

scena z: Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

scena z: Ewa Chodakowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA