Tydzień temu Kate Beckinsale (45 l.) zapłakana robiła sobie fotki w szpitalu. Aktorka trafiła do kliniki z powodu torbieli jajnika. Tymczasem już w piątek Kate w dobrej formie oglądała występ Pete Davidsona (25 l.), który miał miejsce w Los Angeles.

Kate Beckinsale w bikini

Po show Kate i Davidson opuścili lokal tylnymi drzwiami. Paparazzi sfotografowali parę trzymającą się za ręce.

Plotki o tym, że Beckinsale ma romans z młodszym o 20 lat gwiazdorem wybuchły w styczniu. Para imprezowała razem na Netflix’s Golden Globes afterparty. I choć różne źródła podają, że para spotyka się sporadycznie, piątkowe wyjście z lokalu wskazuje, że te sporadyczne przypadki zdarzają się coraz częściej. Świadkowie cytowani przez People mówią, że po show Pate i Kate pojechali razem do jego hotelu w Santa Monica.

Kate Beckinsale zabroniła córce korzystać z Facebooka

Kate Beckinsale ma na swoim koncie ośmioletni związek z aktorem, Michaelem Sheenem. Para była razem w latach 1995 – 2003. W 1999 roku urodziła się ich córka, Lily. Kate rozstała się z Sheenem po tym, jak zakochała się w reżyserze Lenie Wisemanie, którego poznała na planie filmu Underworld. Pobrali się w 2004 roku. W 2015 doszło do separacji, małżonkowie rozstali się w 2016 roku.

Kate Beckinsale: Nie lubię nosić majtek

Pete Davidson w ubiegłym roku był zaręczony z Arianą Grande

45-letnia Kate Beckinsale ZA RĘKE z 25-letnim Pete Davidsonem

45-letnia Kate Beckinsale ZA RĘKE z 25-letnim Pete Davidsonem

45-letnia Kate Beckinsale ZA RĘKĘ z 25-letnim Pete Davidsonem

45-letnia Kate Beckinsale ZA RĘKĘ z 25-letnim Pete Davidsonem (ZDJĘCIA)