Pete Davidson (25 l.) – komik i gwiazda „Saturday Night Live” po raz pierwszy zastał zauważony z  Kate Beckinsale (45 l.) w styczniu podczas imprezy Złotych Globów – potwierdzając tym samy, że są razem. Od tego czasu para nie szczędziła sobie publicznych uczuć.

Kate Beckinsale przedstawiła Pete Davidsona rodzicom – poszli razem na kolację do restauracji

Pete Davidson i Kate Beckinsale są razem?

Teraz media rozpisują się o ich rozstaniu. Znajomy pary zdradził w Entertainment Tonight, że Pete i Kate nie są już razem, ale pozostali nadal przyjaciółmi. Z kolei portal People podał, że są jeszcze razem, ale postanowili zwolnic tempo, bo wszystko zadziało się za szybko.

Pete Davidson i 20 lat starsza Kate Beckinsale CAŁUJĄ się na trybunach

Beckinsale miesiąc temu udzieliła wywiadu w Los Angeles Times, w którym opowiedziała o związku z Davidsonem. Tłumaczyła, że była zaskoczona tak dużym zainteresowanie mediów i ludzi oraz przyznała, że nigdy wcześniej nie była w tak publicznym związku.

*EXCLUSIVE* Kate Beckinsale and Pete Davidson can't keep their hands off each other Kate Beckinsale; Pete Davidson Pete Davidson holds hands while out with girlfriend Kate Beckinsale Pete Davidson, Kate Beckinsale
Pete Davidson and Kate Beckinsale show off their new romance while exiting Largo at the Coronet Pete Davidson, Kate Beckinsale
Ariana Grande and Pete Davidson spotted leaving their new home in Chelsea ariana9-4