Gwen Stefani (53 l.) pojawiła się na Instagramie w minioną sobotę, gdzie poprowadziła live z tutorialem makijażowym. Ten miał za zadanie promować jej markę GXVE Beauty. Gwiazda reklamowała produkt do konturowania twarzy. Jednak w sieci zawrzało.

Gwen Stefani na scenie. Czy ona w ogóle się nie starzeje?

Niektóre trolle nie były zadowolone z jej sposobu malowania się, gdyż pod postem pojawiło się mnóstwo nieprzychylnych komentarzy w stylu, „Nosisz zdecydowanie za dużo makijażu jak na swój wiek!”

Całe szczęście jej fani przyszli na pomoc komentując, „piękna”, „Gwen jest piękna”, czy „Nie ma czegoś takiego jak >za dużo makijażu<, zwłaszcza gdy jest w tym wieku i wygląda się tak dobrze!

Gwen Stefani za stara na mocny makijaż?

Wygląda niesamowicie, bez względu na to, czy nosi makijaż, czy nie, to jej wybór, a nie kogokolwiek innego, można przeczytać w sekcji komentarzy.

Tak Gwen Stefani świętuje swoje 53. urodziny

Krytyka w sieci to następstwo czwartkowego oskarżenia Gwen Stefani o używanie Photoshopa i innych aplikacji z filtrami w celu promowania swojej marki makijażu.

Nie tyle Photoshopa, proszę. Nie tak wygląda 50+ latka. Wszystkie mają pewien stopień zmarszczek i to też jest piękne. Nie ma potrzeby kłamać.