Latka lecą! Gwen Stefani, która pod koniec lat 90. zrobiła wielką furorę ze swoim zespołem No Doubt, właśnie skończyła 53 lata! Gwiazda udostępniła na swoim Instagramie zestaw klipów, które pokazywały kilka niezapomnianych chwil z tego dnia.

Dawno niewidziana Gwen Stefani wysiada z prywatnego odrzutowca

Sędzia muzycznego show „The Voice” podekscytowana pokazała kilka prezentów, które otrzymała, w tym walizkę Gucci, piękny tort urodzinowy i czy mini torbę Balenciagi, która, jak stwierdziła, jest od „moich chłopców”. Prawdopodobnie chodzi o jej sunów, a ma ich aż 3: Kingstona (16 l.), Zumę (14 l.) i Apolla (8 l.).

Szczęśliwie zakochana Gwen Stefani

Jej mąż i piosenkarz muzyki country, Blake Shelton, złożył życzenia swojej żonie na własnej stronie na Instagramie, życząc jej „szczęśliwych urodzin” i pisząc, „Kocham cię tak szalenie!!!!”.

Gwen Stefani unieważniła ślub kościelny, „Ale ulga”

53-letnia Gwen Stefani jest sędzią i trenerem w amerykańskim „The Voice” obok swojego małżonka Blake’a. Artystka pracuje obecnie również nad swoją marką do makijażu o nazwie GXVE Beauty, która wystartowała na początku tego roku w marcu.

W talk show „The Kelly Clarkson Show” Gwen wyjaśniła, że ​​makijaż zawsze był jej pasją, to w rozmowie z Kelly Clarkson wyznała, „Byłam wizażystką w centrum handlowym”.

Fot. MIKE BLAKE / Reuters / Forum

Fot. MIKE BLAKE / Reuters / Forum