Gwen Stefani to amerykańska piosenkarka, autorka tekstów, aktorka, projektantka mody i producentka muzyczna, która od lat zachwyca swoim talentem i stylem. Gwen, która w tym roku skończy 54 lata, po raz kolejny udowodniła, że wiek to tylko liczba, a jej energia i wygląd są godne pozazdroszczenia. Podczas tegorocznej gali CMT Music Awards Gwen poza udziałem jako partnerka Blake’a Sheltona, wzięła również udział w występie na scenie.

Gwen Stefani w świetnej formie

Przed wykonaniem swojego utworu, piosenkarka pojawiła się na czerwonym dywanie w kreacji, która zrobiła prawdziwą furorę. Gwen założyła błyszczącą złotą mini spódnicę i połączyła ją z kabaretkami. Na górze postawiła na męski styl, składający się z białej koszuli, czarnej marynarki i krawata. Włosy związała w kok i dopełniła stylizację charakterystyczną dla niej czerwoną szminką.

Zakochana Gwen Stefani świętuje swoje 53. urodziny. Jak teraz wygląda?

Podczas gali, Gwen wystąpiła w duecie z Carly Pearce i zaśpiewały przebój „Just A Girl”. Obie panie poznały się na trasie koncertowej Blake’a Sheltona, gdzie Carly występowała jako support. Gwen pojawiała się na scenie jako gość specjalny i miała okazję poznać Carly bliżej.

Gwen Stefani pokazała zdjęcia ze ŚLUBU! Nietypowa kreacja i buty

Gwen i Blake poznali się, gdy pracowali razem jako trenerzy w programie telewizyjnym „The Voice”. Oboje przechodzili wówczas przez rozwody i to, co ich połączyło, to wspólnie przeżywany ból. Po pięciu latach związku, Blake oświadczył się Gwen, a w kolejnym roku para wzięła ślub w małym gronie. Gwen ma trójkę synów z poprzedniego małżeństwa z Gavinem Rossdale’em, a Blake od samego początku stał się dla nich opiekunem i przyjacielem.

Gwen Stefani pokazała PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY. Jest wart FORTUNĘ

Blake jest obecnie w trakcie ostatniego sezonu programu „The Voice”. Zdecydował, że chce spędzać więcej czasu z Gwen i jej dziećmi, dlatego rezygnuje z pracy w telewizji. Para wydaje się być bardzo szczęśliwa i zgrana, co widać zarówno na scenie, jak i na co dzień. Gwen Stefani udowadnia, że wiek to tylko liczba i że w każdym wieku można wyglądać i czuć się doskonale.

Gwen Stefani/ Forum

Gwen Stefani / Forum

Forum

 Forum

Gwen Stefani/Forum

Forum