Halle Berry (56 l.) nie zwalnia tempa! Jak nigdy dba o swoją sylwetkę i trzeba przyznać, że wygląda zjawiskowo. Page Six zwróciło właśnie uwagę na zdjęcia z jej Twittera, na których jeździ na deskorolce. Wygląda jak nastolatka… w bardzo kalifornijskim stylu. Kręcone włosy, kolorowe bikini i kultowe już okulary przeciwsłoneczne Saint Laurent w kształcie serduszek. Te same, które noszą m.in. Taylor Swift i Blake Lively.

Halle Berry pozuje bez makijażu i seksownej sukience

56-letnia gwiazda, która już 14. sierpnia wejdzie w kolejny rok życia, często chwali się swoim… 6-pakiem na brzuchu, doskonałą kondycją skóry i świetnym samopoczuciem, „Oh Halle……..Dobry Boże..”, napisał jeden z fanów, inny dodał, „Kupuję sobie deskorolkę i przeprowadzam się do Kalifornii!”

Halle Berry / Instagram

Halle Berry zaraz kończy 57 lat?!

W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, przeważająca większość była pozytywna. Fani zwracali uwagę na jej doskonały wygląd, „Nadal seksowna jak nie wiem co”, skomentował jeden użytkownik Twittera, następny zauważył, „To jest niemożliwe, ona wygląda jakby miała 25 lat!”.

Halle Berry pije wino… nago!

Halle Berry jest w szczęśliwym związku z muzykiem i laureatem nagrody Grammy Van Huntem (53 l.). Aktorka i laureatka Oscara wielokrotnie za pośrednictwem social mediów rozpływała się nad swoim ukochanym. Para wygląda na niezwykle szczęśliwą. Trzymamy kciuki!

Halle Berry w nowej fryzurze na Oscarach

Halle Berry w nowej fryzurze na Oscarach fot. BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Halle Berry

Halle Berry, fot.Newscom

Halle Berry

Fot.FORUM/BACKGRID USA