Halle Berry, 55-letnia laureatka Oscara po raz kolejny udowadnia, że ​​wiek to tylko liczba. Aktorka pochwaliła się swoją wysportowaną sylwetką na Instagramie w miniony weekend, starając się tym samym zainspirować innych do zdrowego trybu życia.

Zobacz sześciopak Halle Bery!

Halle Berry ma nieziemskie ciało 

… Zgadnij co? #FitnessFriday powraca!!! – Berry napisała pod zdjęciami, na których jest w seksownym stroju kąpielowym na plaży obok swojego trenera. @peterleethomas i ja nie ćwiczyliśmy od jakiegoś czasu… ale teraz wróciliśmy, gotowi dać Ci więcej zabawy i wskazówek i nadal zachęcać Cię do dalszej fitnessowej przygody!” – dodała.

Aktorka wielokrotnie mówiła o tym, że po pięćdziesiątce wygląda i czuje się o wiele lepiej, niż w wieku 30 lat. A do tego po raz pierwszy w życiu udało się jej wypracować tzw. sześciopak.

Czuję się i wyglądam młodziej niż kiedykolwiek, ponieważ pracuję, ponieważ chcę być tu dla moich dzieci. Chcę być tu dla moich wnuków i to nie tylko, by zobaczyć, jak się rodzą, ale jak dorastają – powiedziała jakiś czas temu Halle Berry.

Halle Berry po 18 latach znów w tym samym bikini

Aktorka wielokrotnie wypowiadała się na temat budowania własnej samooceny i pracy nad sobą. Halle wyznała, że nie ma nic lepszego, jak wyznaczenie sobie celu i dążenie do niego. A po drodze nic nie smakuje lepiej jak pokonywanie kolejnych stopni. Co wy na to?

Halle Berry Fot. MARIO ANZUONI / Reuters / Forum

Halle Berry i Van Hunt

Halle Berry i Van Hunt fot. Reuters / Forum

Halle Berry na ściance

Halle Berry fot. Forum/Backgrid