Ewa Kasprzyk (63 l.) od lat niestrudzenie podtrzymuje status prawdziwej, polskiej seksbomby. W najnowszym wywiadzie aktorka wyznała, że przyjęła oświadczyny swojego partnera. Zdradziła również szczegóły romantycznego wydarzenia.

Ewa Kasprzyk na planie „Kogel Mogel 4”. Fani: „Tak jakby luksusowo”

Ewa Kasprzyk zaręczona

Ewa Kasprzyk rok temu zakończyła trwające 36 lat małżeństwo. Jak donoszą media, gwiazda w tym czasie była już zakochana w innym, jednak rozwód odbył się bez orzekania o winie. Wszystko wskazuje na to, że aktorka znów stanie na ślubnym kobiercu.

Nowy wybranek gwiazdy „Kogel mogel” ma nietypowy zawód – jest delfinoterapeutą. Kasprzyk poznała go podczas wakacji w Turcji. Aktorka udzieliła wywiadu magazynowi „Zwierciadło”, gdzie wyznała, ze wciąż broni w sobie ryzykantki. Zdradziła również, że przyjęła oświadczyny swojego ukochanego.

Ewa Kasprzyk na najnowszym zdjęciu wygląda o połowę młodziej: „WOW, zero zmarszczek”

Do zaręczyn doszło podczas wspólnych wakacji w Atenach. Marcin, z którego Ewa Kasprzyk 4 lata wcześniej, poprosił ją o rękę i został przyjęty.

Ewa Kasprzyk: Absolutnie nie czuję się stara – aktorka ambasadorką Soraya

Aktorka jest mamą Małgorzaty Bernatowicz, którą widzowie mogą kojarzyć z występów w „The Voice of Poland”, skąd odpadła na etapie bitew. Dziewczyna dostała się również do finału „Must be the music” oraz sędziowała w programie „Śpiewajmy razem. All Togheter Now”.

Cała na czarno Ewa Kasprzyk na imprezie branżowej.

Ewa Kasprzyk, fot. Kurnikowski/AKPA.

Ewa Kasprzyk w skórzanych spodniach na ściance.

Ewa Kasprzyk, fot. Gałązka/AKPA.

Ewa Kasprzyk w czerwonym garniturze.

Ewa Kasprzyk, fot. Gałązka/AKPA.