Henryk Talar (75 l.) idzie śladem Apoloniusza Tajnera (65 l.) i Karola Strasbugera (72 l.) i dołączył do grona „starszych tatusiów”. Aktor w rozmowie z jednym z tabloidów wygadał się, że niedawno ponownie został ojcem.

72-letni Karol Strasburger został ojcem dziewczynki. W wywiadzie opowiedział o córce i porodzie żony

Henryk Talar został ojcem!

Henryk Talar obecnie występuje w serialu kryminalnym „Archiwista”. Produkcja miała premierę zaledwie tydzień temu, więc serial nadal jest promowany. Niedawno odbyła się kolejna konferencja „Archiwisty”. To właśnie na niej, podczas rozmowy z dziennikarzem, Talar wyznał, że trzy miesiące temu został ojcem.

Z moją kondycją wszystko dobrze. Mam teraz trzymiesięcznego syna, więc rozpiera mnie energia. Idę drogą Karola Strasburgera – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

Aktor do tej pory miał jedną córkę, bo jak sam przyznał poświęcał się pracy. Przez aktorstwo rzadko bywał w domu i sam przyznaje, że nie do końca był obecny w okresie dorastania córki.

Był czas, że aktorstwu poświęciłem się bezgranicznie. Sam przyznaję, że okres dorastania mojej córki Zuzanny pamiętam jak przez mgłę. Jednego, czego żałuję, to że nie spisałem się jako ojciec – dodał.

ZOBACZ TEŻ:

Apoloniusz Tajner z żoną pokazali synka Leopolda w telewizji. Izabela miesiąc temu urodziła a wygląda pięknie!

Młodsza partnerka Strasburgera przyznaje: NIE jestem jego utrzymanką!

Każdy chciałby mieć takie włosy. Nawet kobiety zazdroszczą 8-latkowi fryzury

Henryk Talar/fot. Piętka Mieszko/AKPA

Henryk Talar/fot. Piętka Mieszko/AKPA