Karol Strasburger (72 l.), aktor i prowadzący popularnego teleturnieju „Familiada”, w sierpniu wziął ślub z Małgorzatą Weremczuk (35 l.). Teraz na świat przyszła córeczka pary, której dali na imię Laura. To pierwsze dziecko Strasburgera.

Młodsza partnerka Strasburgera przyznaje: NIE jestem jego utrzymanką!

Karol Strasburger o swojej córce

Okazuje się, że poród był dość męczący dla jego żony.

 To najpiękniejszy świąteczny prezent, jaki mogliśmy sobie wyobrazić! Wszystko zakończyło się dobrze. Poród przebiegł dość sprawnie, choć dla Małgosi był męczący. Nasza córeczka urodziła się zdrowa i radosna. Dostała 10 punktów w skali Apgar. Jesteśmy w siódmym niebie, pękam ze szczęścia – powiedział w rozmowie z „Faktem”.

Strasburger planuje dziecko w tabloidzie: Karol zawsze tego chciał!

Bardzo chwali swoją ukochaną.

Małgosia jest zmęczona, prawie nie śpi. Karmi córeczkę piersią co trzy godziny, bo mała tego się domaga. Bycie w ciąży to spory ciężar i trudny okres dla przyszłej mamy. Potem okazało się, że nadchodzi poród, choć termin był za tydzień. Małgosia znosi jednak cierpienia fantastycznie i dzielnie.

Karol jest zakochany w swojej córeczce. Na razie jego żona nie została jeszcze wypisana ze szpitala, więc krąży on między studiem a szpitalem.

Nie mogę się ich doczekać. Laura jest piękna jak laleczka!

Karol Strasburger i Aleksandra Hamkało dziś u Kuby Wojewódzkiego

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk – jak się poznali?

Karol i Małgorzata poznali się w 2006 roku na weselu przyjaciół. Później znów na siebie trafili w jednej z restauracji, której ona była managerką. Po śmierci żony Karola, Ireny, Małgorzata wspierała go i została managerką aktora. Dopiero w 2017 roku zostali parą, gdy ona rozwiodła się z mężem.

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk fot. AKPA

Karol Strasburger

Karol Strasburger fot. AKPA