Demi Moore (56 l.), która w 2013 roku w burzliwych okolicznościach rozstała się ze swoim trzecim mężem, Ashtonem Kutcherem, sporo w życiu przeszła. Począwszy od tego, że jej matka odebrała córce młodość i niewinność swoim alkoholizmem i kupczeniem ciałem swej córki (!!!), skończywszy na uzależnieniach, niskim poczuciu własnej wartosci i nieumiejętności pokochania siebie.

Demi Moore opowiedziała o tym, jak została zgwałcona w wieku 15 lat – jej matka dostała za to 500 dolarów

56-letnia aktorka widzi jednak światełko w tunelu. Przeszła kilka terapii, trafiła na ścieżkę oczyszczenia ciała i duszy. Zamknęła rozdział złamanego serca i ćwiczy miłość własną.

Demi Moore – mężowie, związki, dzieci

Moore miała trzech mężów. W 1980 roku wyszła za Freddy’ego Moore. Rozstali się 5 lat później. W 1987 roku Demi związała się z Brucem Willisem. Owocem ich związku są trzy córki – Rummer, Tallulah i Scout Willis. Demi i Bruce rozwiedli się w 2000 roku. Pięć lat później Demi wyszła za Ashtona Kutchera. Ich małżeństwo rozpadło się (Demi uważa, że jedną z przyczyn był fakt, że nie udało się jej donosić ciąży, w którą zaszła z Kutcherem).

Dziś Moore jest sama, choć plotkuje się, że świetnie się odnajduje w bliskich relacjach z kobietami.

Demi Moore zdradziła, że obwiniała się o poronienie podczas gdy była żoną Ashtona Kutchera

Ona sama podkreśla, że spokojnie czeka na miłość i ma nadzieję, że jeszcze ją spotka. Na razie zaś nie czuje się samotna, ponieważ w końcu nawiązałaa dobrą relację z samą sobą.

Z robrajającą szczerością wyznaje też, że nie sypia sama. Mieszka z… siedmioma psami, które z nią śpią.

Demi Moore, fot. FORUM/MEGA

Demi Moore, fot. Forum, X17