Al Pacino i jego młoda dziewczyna wybrali się na podwójną randkę z Haroldem Beckerem i jego żoną w restauracji E Baldi w Los Angeles.

81-letni Al Pacino tańczy na ulicy. To się nazywa radość życia

Al Pacino z 28-letnią dziewczyną

Al Pacino pogodził się z rozstaniem z 42-letnią aktorką, która narzekała, że jest zbyt „stary”. Związał się z jeszcze młodszą kobietą, która zdecydowanie lepiej ocenia starzejących się mężczyzn.

82-letni aktor od przeszło pół roku spotyka się z  28-letnią Noor Alfallah. Alfallah pochodzi z bogatej kuwejcko-amerykańskiej rodziny i zadaje się z ludźmi z pierwszych stron gazet. Wcześniej spotykała się z 78-letnim Mickiem Jaggerem.

Jej randkowy życiorys obejmuje również inwestora miliardera i filantropa Nicolasa Berggruena. Widziana była w towarzystwie Clinta Eastwooda, chociaż podkreślała, że był on „przyjacielem rodziny”.

Według Page Six, że Pacino i Alfallah zaczęli spotykać się ze sobą podczas pandemii.

Ona przeważnie umawia się z bardzo bogatymi starszymi mężczyznami – dodało źródło, stwierdzając oczywistość.

Al Pacino i Leonardo Dicaprio na podwójnej randce z modelkami! (ZDJĘCIA)

Ona jest z Alem od jakiegoś czasu i bardzo dobrze się dogadują – dodało źródło. Różnica wieku nie wydaje się problemem, mimo że on jest starszy od jej ojca.

Pacino i Alfallah zostali zauważeni na kolejnej randce w tym tygodniu. Ona i Al wybrali się na kolacje w towarzystwie przyjaciół Pacino, Haroldem Beckerem i jego żony. Wspólnie kosztowali włoskich specjałów.

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* –  Forum

Al Pacino Fot. Forum

Al Pacino Fot. Forum

Al Pacino/fot. Forum