Robert De Niro wypowiedział się na temat wieści o ojcostwie swojego kolegi po fachu, Al Pacino, wyrażając jednocześnie, jak różni się teraz jego doświadczenie z ojcostwem od tego z wcześniejszych lat. Zarówno Robert, jak i Al, są ikonami Hollywood i zostali ojcami w późniejszym wieku.

Robert De Niro krytycznie ojcostwie Ala Pacino

Robert De Niro powitał na świecie swoje siódme dziecko w wieku 79 lat wcześniej w tym roku. W tym tygodniu ujawniono, że Al spodziewa się czwartego dziecka w wieku 82 lat.

Robert De Niro i Tiffany Chen ujawniają imię dziecka. Pokazali jego pierwsze zdjęcie

Podczas niedawnej rozmowy Robert wypowiedział się na temat nowiny dotyczącej Ala i podzielił się swoimi myślami. Otworzył się także na temat swojego doświadczenia po powitaniu dziecka w podeszłym wieku.

Podczas swojego wystąpienia w programie TODAY, Robert opowiedział o swojej nowo narodzonej córce Gii, którą dzieli z Tiffany Chen.

„Niewiadomo dokładnie, jaka jest chronologia, ale wydaje się, że faktycznie myślał, że ich związek zakończył się już dawno temu, ale gdy dowiedziała się o ciąży, rzekomo nie powiedziała mu o tym, aż była w 11. tygodniu” – powiedział informator.

 

Informator dodał:

„Wiedziała, że Al nie chciał mieć więcej dzieci, nie mają żadnego związku, to jest bałagan. Adwokaci pracują nad tym od miesięcy”.

Al rzekomo był „bardzo zaskoczony” tą wiadomością o ciąży i chciał, aby przeprowadzono test ojcostwa na dziecku. Rzekomo powiedziała mu również, że nie może mieć dzieci z powodu problemów z tarczycą.

„Dzieci są bardzo zmartwione” – dodał informator.

Kolejnym interesującym faktem z tego raportu jest to, że ojciec Noor jest zamieszany w sprawę oszustwa podatkowego o wartości 3 milionów dolarów i prawdopodobnie musiał ogłosić upadłość.

Sandra Kubicka gorzko o życiu w USA: „Ludzie się za dużo naoglądali filmów”

Wcześniej Noor była związana z Mickiem Jaggerem, 79 lat, przez rok w latach 2017-2018, a następnie z miliarderem inwestycyjnym Nicolasem Berggruenem, 61 lat, po zakończeniu związku z Mickiem.

 

American actor Robert De Niro Forum

Santa Monica, Forum