Wiadomość o tym, że 82-letni Al Pacino wkrótce zostanie ojcem dziecka 29-letniej Noor Alfallah zaszokowała wszystkich w tym tygodniu, okazuje się, że to nie koniec druzgocących faktów!

Noor i Al Pacino nie są razem?

Nowe doniesienia sugerują, że obecnie nie mają oni żadnego związku, pomimo że Noor jest w 8. miesiącu ciąży. Po raz pierwszy zostali połączeni ze sobą w kwietniu 2022 roku.

Al ma 33-letnią córkę Julie z byłą dziewczyną Jan Tarrant i 22-letnie bliźniaki Antona i Olivię z byłą dziewczyną Beverly D’Angelo.

Kim jest partnerka Ala Pacino, Noor? Przed nim spotykała się z równie znanymi osobami

Opublikowany został sensacyjny raport sugerujący, że Noor została zapoznana z Alem przed pandemią i prawdopodobnie zaprzyjaźniła się z Olivią.

„Nagle Fallah była wszędzie tam, gdzie była Olivia, szczególnie podczas lockdownu” – podzielił się informacją informator dla Showbiz411. „Nie jest jasne, jaka jest dokładna chronologia, ale wydaje się, że „on faktycznie sądził, że ich związek zakończył się już dawno temu”, ale kiedy zaszła w ciążę, nie powiedziała mu o tym, aż była w 11. tygodniu. „Wiedziała, że Al nie chciał mieć więcej dzieci, nie mają żadnego związku, to jest bałagan” – dodał informator. „Adwokaci pracowali nad tym przez miesiące”.

82-letni Al Pacino oczekuje 4. dziecka z 29-letnią dziewczyną

Al rzekomo był „bardzo zaskoczony” tą wiadomością o ciąży i chciał, aby przeprowadzono test ojcostwa na dziecku. Rzekomo powiedziała mu również, że nie może mieć dzieci z powodu problemów z tarczycą.

„Dzieci są bardzo zmartwione” – dodał informator.

Kolejnym interesującym faktem z tego raportu jest to, że ojciec Noor jest zamieszany w sprawę oszustwa podatkowego o wartości 3 milionów dolarów i prawdopodobnie musiała ogłosić upadłość.

Wcześniej była ona związana z Mickiem Jaggerem, 79 lat, przez rok w latach 2017-2018, a następnie była związana z miliarderem inwestycyjnym Nicolasem Berggruenem, 61 lat, po zakończeniu związku z Mickiem.

Los Angeles, CA – Forum

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE*  Forum

Beverly Hills, CA – * Forum

Beverly Hills, CA – *EXCLUSIVE*  Forum