Miranda Kerr (37 l.) jest mamą trójki dzieci: 9-letniego Flynna ze związku z Orlando Bloomem, a także synów Harta i Mylesa, których ma z obecnym mężem Evanem Spiegelem. Okazuje się, że mama ich nie rozpieszcza i chce wychować tak, aby znali wartość pieniądza.

Miranda Kerr z DUŻYM ciążowym brzuszkiem i jej były mąż, Orlando Bloom na tej samej imprezie Louis Vuitton (ZDJĘCIA)

Miranda Kerr o wychowaniu synów

Miranda Kerr chce, aby jej synowie byli zaradni i umieli na wszystko zapracować sami. 9-letni Flynn ma swoje obowiązki domowe, a jeśli chce dostać kieszonkowe, musi wykonać coś ponad to.

Flynn rozumie, że jeśli chodzi o książki, możemy kupić ich tyle, ile by chciał, ale zabawki są na specjalne okazje, takie jak urodziny lub Boże Narodzenie. Ma swoje obowiązki do wykonania, ale jeśli robi coś dodatkowego, jak mycie samochodu, dostaje kieszonkowe.

Feministki chcą ZJEŚĆ Mirandę Kerr

Chłopiec oszczędza już pieniądze na własny samochód.

Otworzył ze znajomymi stanowisko z lemoniadą, a następnie zaoszczędził pieniądze, ponieważ powiedziałam mu, że pewnego dnia będzie musiał kupić własny samochód.

Miranda nie wychowywała się w luksusach, stąd jej podejście do pieniędzy i wychowywania dzieci.

Dorastałam w małym wiejskim miasteczku. Moi rodzice kupili najtańszy dom i musieli pracować, naprawdę nauczyli mnie wartości ciężkiej pracy i oszczędzania.

Modelka uczy również swoich synów, jak ważna jest pomoc potrzebującym.

Ilekroć są Święta Bożego Narodzenia lub Święto Dziękczynienia, spotykamy się z rodziną, idziemy do lokalnego schroniska i pomagamy pakować paczki – wyznała.

Miranda Kerr BARDZO PRZYTYŁA w drugiej ciąży

Co myślicie o jej podejściu do wychowywania dzieci?

Miranda Kerr w ciąży

Miranda Kerr w ciąży fot. Forum/BACKGRID

Miranda Kerr z synem

Miranda Kerr z synem fot.Fame/Flynet

Miranda Kerr w krótkiej mini

Miranda Kerr w krótkiej mini fot. Forum/Zuma Press