Miranda Kerr i Evan Spiegel od kilku lat tworzą piękną, zgodną i stylową parę. W sieci na próżno szukać informacji o kryzysach w ich związku. W zamian za to kolorowe magazyny i plotkarskie portale chętnie serwują nam nowe zdjęcia zakochanych. Zresztą o tym, że modelka i biznesmen żyją w zgodzie i szczęściu świadczyć może fakt, że małżeństwo niedługo powita na świecie swoje kolejne dziecko. Aktualnie para wychowuje 12-letniego Flynna (owoc ze związku Mirandy i Orlando Blooma) oraz 5-letniego Harta i 4-letniego Mylesa. Za kilka miesięcy synowie Aniołka Victoria’s Secret doczekają się brata.

Ulubiona wnuczka królowej Elżbiety kończy 20 lat. Lady Ludwika Windsor nie chce być księżniczką

Miranda Kerr i Evan Spiegel – modelka pokazała zdjęcie z ich pierwszego spotkania

I choć mogłoby się wydawać, że Miranda i Evan są ze sobą od zawsze, przypomnijmy, że ich pierwsze spotkanie miało miejsce 9 lat temu. Para poznała się na imprezie Louis Vuitton, zorganizowanej w Nowym Jorku. Co ciekawe, jednemu z fotografów pracującym na przyjęciu, udało się uchwycić moment, w którym się sobie przedstawiają. Zresztą tę wyjątkową fotografię modelka opublikowała w swoich social mediach.

Klaudia Halejcio wspomina Annę Przybylską. Nie rozumiała, jak ona mogła TO robić

Tego dnia, w 2014 roku, los (i@louisvuitton) zaprosił Evana i mnie na kolację w MOMA, w Nowym Jorku. Magiczny moment, w którym się poznaliśmy, został uchwycony. 9 lat temu…- pisze na Instagramie Miranda Kerr.

Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Miranda i Evan zostali oficjalnie parą kilka miesięcy później. W 2016 roku biznesmen zdecydował się na oświadczyny, a w 2017 roku zakochani podczas kameralnej uroczystości w Los Angeles przysięgali sobie miłość do końca życia.

Karolina Gilon ma nowego partnera! Tak zakochana jeszcze nie była. „Przetrwamy wszystko”

Miranda Kerr

Miranda Kerr and Evan Spiegel.
Photo credit: Janet Gough/AFF-USA.com / MEGA

October 22, 2018 – Los Angeles, CA, U.S. – 22 October 2018 – Los Angeles, California – Miranda Kerr. 2018 InStyle Awards held at The Getty Center. Photo Credit: Birdie Thompson/AdMedia (Credit Image: © Birdie Thompson/AdMedia via ZUMA Wire)