Ada Fijał pojawiła się na ramówce Polsatu i postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących hejtu w Internecie. Jakie ma zdanie na ten temat?

Ada Fijał BEZBŁĘDNIE sparodiowała Annę Muchę topless (Instagram)

Ada Fijał

Ada Fijał (42 l.) największą popularność zdobywa występując w serialu Barwy szczęście. Niedawno była gwiazdą Playboya Polska, pozując na okładce w czerwonym kostiumie kąpielowym i głębokim rozcięciem.

Więcej zobaczycie w naszym niedawno opublikowanym artykule, możecie także zobaczyć okładkę Playboya, na której pozuje Ada Fijał : Ada Fijał w Playboyu: mamy pierwsze ZDJĘCIA!

Ada Fijał o hejcie

Niedawno miała miejsce wiosenne Ramówka Polsatu, tam Ada Fijał postanowiła odpowiedź nam na pytania dotyczące hejtu, które ostatnio bardzo jest popularnym tematem w mediach. Za sprawą koncertu zainicjowanego przez Dodę, gwiazdy sprzeciwiły się hejtowi w Internecie. Jakie zdanie ma na ten temat Ada Fijał?

Chyba obśmianie, niezwracanie uwagi. Chociaż jeżeli przybiera to formę jakiej ogromnej agresji, to myślę, że jakieś kroki prawe. Ja bym się tego nie bała. Myślę, że powinno być prawo, które jednak jakoś tam pomaga nam w takich sytuacjach. Nie powinnyśmy być zostawieni sami sobie. Więc chyba tak – mówi dla Kozaczka.

Nie ukrywa, że nie miałaby problemu z walką z potencjalnym hejterem. Zaznacza też, że bez wahania podjęłaby kroki prawne:

Szczerze przyznam, nie z tak masowym, jak niektóre moje koleżanki, czy koledzy. I myślę że walczyłabym podobnie do nich czyli, jakieś kroki prawne – tłumaczy dla Kozaczka.

Ada Fijał BEZBŁĘDNIE sparodiowała Annę Muchę topless (Instagram)

Zobaczcie nasze VIDEO poniżej.

Ada Fijał w fioletowej stylizacji na ramówce Polsatu