Nergal, czyli Adam Darski (40 l.) 10 lat temu zachorował na białaczkę. Mimo że jego stan był bardzo poważny, udało mu się powrócić do zdrowia. W tym czasie pamiętamy też jego głośne zerwanie z Dodą

Nergal o białaczce

Nergal pokazał SZOKUJĄCE zdjęcie z czasów choroby (Instagram)

Nergal udzielił wywiadu w „Onecie„. Został zapytany, jak wspomina okres choroby po 10 latach. Adam Darski przyznał, że są emocje, ale bez dramatu, bo tamten okres traktuje jako etap jego życia.

Mam chyba w sobie coś takiego, że jak się niefajnie w nim dzieje, to ja to prędzej czy później przerabiam i… wypieram. Dostrzegam też w tym plusy, bo widzę, ile się dzięki danemu doświadczeniu nauczyłem, ile mi ono dało – mówi Nergal.

Nergal wypełniał sobie policzki kwasem hialuronowym

Ostatnio muzyk wrzucił na swoje social-media zdjęcie ze szpitala. Tłumaczy, że udostępnienie zdjęcie potraktował raczej jako punkt odniesienia i pokazanie wszystkim: „Słuchajcie, kiedyś byłem w takiej sytuacji„.

Powiedzenie ludziom, że spędziłem całe tygodnie zamknięty w izolatce, która miała dwa na trzy metry. Swoich bliskich i znajomych mogłem wiedzieć tylko przez szybę. Musiałem przebywać w kompletnie sterylnych warunkach, bo najmniejsza infekcja mogłaby mnie zabić. A więc tamte okoliczności, nawet w porównaniu z tymi obecnie, które są na pewno niełatwe, były dużo trudniejsze do zniesienia. Mówię więc teraz: „Hej! Może być gorzej, więc uśmiech na ryj i działajcie!” – przekonuje Darski.

Doda nadal imprezuje z Nergalem (FOTO)