Nergal, czyli Adam Darski (40 l.) kilka lat temu zachorował na białaczkę. Mimo że jego stan był bardzo poważny, udało mu się powrócić do zdrowia.

Doda komentuje dla Kozaczka prowokację Nergala z penisem i krzyżem

Lider zespołu Behemoth znany jest z tego, że zdarza mu się udostępniać szokujące treści, takie jak np. ostatnie życzenia z penisem w roli głównej na Dzień Kobiet. Tym razem jednak pokazał coś zupełnie innego. To zdjęcie z czasów choroby i szczere wyznanie.

Niedawno znalazłem to zdjęcie. Jeśli je przybliżycie i dobrze się przypatrzycie, możecie zauważyć małe guzy na mojej głowie. To była jedna z fizycznych reakcji na raka. To było 5-6 lat temu, krótko po tym jak zdiagnozowano u mnie białaczkę. W ciągu tych dwóch tygodni byłem na sterydach, żeby moje ciało nabrało siły przed chemioterapią. Było gorące lato. Pociłem się jak świnia w swojej szpitalnej sali. Jak widzicie, wygłupiałem się nawet w tamtym momencie bo, cóż, chory czy zdrowy, to część mojej natury, żeby takim być niezależnie od okoliczności. Za każdym razem gdy wracam do tego doświadczenia, gdy byłem bliski śmierci, wydaje mi się, że wciąż je przetwarzam, wciąż dużo się uczę z tego, co mnie spotkało. Dobrze jest żyć. Lekcja pierwsza. Ciesz się dniem i nie zapomnij wymiatać 🤘🙌🖤.

Nergal dodał zdjęcie, a w lustrze odbija się jego… PENIS? (Instagram)

Jak widać na zdjęciu, Nergal mimo złego stanu zdrowia zachował pogodę ducha. To z pewnością pomogło mu wyzdrowieć.

I came across this photo lately… if u close up and watch carefully u might notice lil tumours all over my head. That was one of the physical reactions to the cancer… it 5-6 years ago shortly after I was diagnosed with leukemia. In this 2 week period I was on steroids so my body would get some strength back before the actual chemo treatment. The Summer was very hot that year… I was sweating like a pig in my hospital cell. U can see I was playing a fool at this very moment… and well, sick or healthy, it’s just part of my nature to be goofy and kooky despite circumstances😉 Anyways, every time I revisit this near death experience and it seems it’s still being processed in my system and I still learn alot from what I went thru. It’s good to be alive. Lesson #1. Enjoy your day and don’t forget to rock and roll🤘🙌🖤

Post udostępniony przez Adam Nergal Darski (@nergal69)

Nergal pokazał SZOKUJĄCE zdjęcie z czasów choroby (Instagram)

Nergal pokazał SZOKUJĄCE zdjęcie z czasów choroby (Instagram)