Adam Małysz (41 l.) ma na swoim koncie niesamowitą wręcz karierę sportowiec. Swego czasu nasz najlepszy skoczek zachwycał klasą, pracowitością i wynikami. Na te ostatnie pracował bardzo ciężko. By wytrwać w formie musiał rezygnować z wielu rzeczy.

Ile waży Adam Małysz? Po zakończeniu kariery przytył

10 lat temu u szczytu formy mierzący 1,70 cm sportowiec ważył około 53 kilogramów. Wyglądał naprawdę mizernie, ale takie były wymogi skoczni. Po zakończeniu kariery skoczka Małysz przytył, w 2016 roku ważył około 70 kilogramów.

Córka Adama Małysza, Karolina, zaręczyła się!

Dziś sportowiec we wpisie na Instagramie wspomina, że nie czuł się dobrze będąc bardzo chudym:

Po zakończeniu kariery, w końcu mogłem sobie pozwolić na potrawy, które były zakazane w diecie skoczka narciarskiego. Trenując do rajdów, potrzebowałem dużo więcej kalorii, aby mieć energię podczas startów. Obecnie moja waga jest dużo większa niż 10 lat temu, ale jestem zadowolony ze swojego wyglądu ! ☺️ Wcześniej wstydziłem się pokazywać na plaży, teraz czuję się znacznie bardziej komfortowo 😊 Bądźmy dumni z tego jak wyglądamy i kim jesteśmy ! Bo wszyscy jesteśmy wyjątkowi 😉💪 #motivation #strength #skijumping #skijumper #dakar #rally #weight – napisał Małysz.

Adam Małysz KOMENTUJE nagą sesję Justyny Żyły

Naszym zdaniem Adam Małysz wygląda dziś męsko i dobrze – wcale nie jest zbyt tęgi. A 10 lat temu? Prawda jest taka, że jego wygląd nie był wówczas najważniejszy. Liczyła się forma i wytrwałość. Za którą jeszcze dziś dziękują Małyszowi wszyscy fani.

Adam Małysz, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Adam Małysz, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Adam Małysz, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

Adam Małysz w 20010 roku, 
fot. Niemiec/AKPA

Adam w 2003 roku, 
fot. Mikulski/AKPA

Adam Małysz w 2002 roku. Skoczek ważył wtedy ok. 53 kg.
fot. Prończyk/AKPA

Adam z Maxem Kolonko, 2001 rok,
fot. Prończyk/AKPA

Adam z żoną Izabellą, 
fot. Warda/AKPA