Adam Małysz poinformował, że ma koronawirusa. Były skoczek narciarski wyznał, że w ostatnim czasie miał kontakt z osobą, której otrzymała pozytywny test na COVID-19. W związku z tym i on zrobił sobie test, i także ma pozytywny wynik.

Koronawirus u osób, które brały udział w pogrzebie Jerzego Pilcha

Adam Małysz ma koronawirusa!

Niezbyt dobrą wiadomością podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Małysz przyznał, że choć jest chory, to jak na razie choroba przebiega bezobjawowo i ma nadzieję, że jego stan nie pogorszy się.

Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia – wyznał.

Były skoczek dodał też, że jest na kwarantannie i poinformował wszystkie osoby, które w ostatnim czasie miały z nim kontakt. Adam Małysz swoim wpisem chce także ostrzec inne osoby i zwrócić uwagę na nadal rozprzestrzeniającego się wirusa.

Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności. Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie – napisał.

Witajcie kochani.Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w…

Gepostet von Adam Małysz am Montag, 22. Juni 2020

ZOBACZ TEŻ:

Adam Małysz szczerze o swojej wadze: Wstydziłem się pokazywać na plaży

Córka Adama Małysza, Karolina, zaręczyła się!

Maciej Stuhr pokazał włosy po kwarantannie: ” A mówiła mama – nie wkładaj widelca do kontaktu”

Adam Małysz ma koronawirusa

Adam Małysz/fot. AKPA

Adam Małysz ma koronawirusa

Adam Małysz/fot. AKPA