Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Adam Sandler (56 l.) to jeden z najlepiej zarabiając gwiazd w Hollywood już od dobrych paru lat. Aktor był nawet na szczycie listy, bijąc największe nazwiska. W końcu oprócz tego, że Adam Sandler jest aktorem, ma również swoje stand-upy Netflixa, a także świetnie prosperującą firmę produkcyjną.

Teraz stało się o nim głośno, bo okazuje się, że nastoletnie córki Adama Sandlera występują w jego nowym filmie o  bat micwie… i zabierają do domu pensję na tyle dużą, że wielu dorosłych nie może o niej marzyć.

Adam Sandler i Jennifer Aniston na Hawajach

Sadie i Sunny Sandler grają role u boku swojego słynnego ojca w filmie Netflixa „You Are So Not Invited To My Bat Mitzvah”. Każda z nich zabierze do domu po 65,000 dolarów, czyli ok. 315,000 złotych. Jeśli Netflix zdecyduje się na kontynuację filmu, każda z nich dostanie po 160,000 dolarów, czyli ok. 780,000 złotych.

Sonda

poll-violet

Co myślisz o córkach Adama Sandlera w nowym filmie?

Adam Sandler płaci swoim córkom

Zgodnie z kontraktami filmowymi uzyskanymi przez słynną amerykańską stronę plotkarską TMZ, nastoletnie córki Adama dostaną pensje w cotygodniowych ratach w czasie kręcenia filmu.

Kontrakty również zawierają klauzulę, że w przypadku filmowania w odległości większej niż 80 kilometrów od domu, produkcja zapewni im zakwaterowanie w 5* hotelu, bilety lotnicze w klasie biznesowej i serwis samochodowy, a także 60 dolarów, jako dzienną dietę i własną przyczepę na planie.

Adam Sandler spaceruje z żoną. Co ona ma na twarzy?

W filmie „You Are So Not Invited To My Bat Mitzvah” Sunny gra Stacy Friedman, a Sadie Ronnie Friedman. Reżyserią zajął się Sammi Cohen.